P. Židonio nuotr.

Žalčių karalienės parkas – dar ne lankytojams

Žalčių karalienės parkas – dar ne lankytojams

Skaitytojo pasiūlyta tema

Naujausio Panevėžyje, baigiamo kurti savito Kniaudiškių parko projekto rengėjai žada jau visai greitai jį atverti nekantriems lankytojams.

Nors parkas tėra statybvietė, norinčiųjų jį apžiūrėti ir dabar netrūksta.

Tik kol kas vaizdas neprimena pasakos „Eglė žalčių karalienė“, kurios motyvais sukurta nauja lankytina miesto vieta.

Grįžus iš aukšta žole ir dilgėlėmis apaugusio parko tenka gerai apsižiūrėti, ar neparsineši erkių. Ir batų padus pašveisti, nes ant išklotų medinių takų kas keli žingsniai – dvokiantis, prie padų limpantis keturkojų palikimas.

Į šiukšlėmis nusėtą, kol kas piktžolėmis apaugusį parką „Sekundės“ korespondentus pakvietęs Sigitas Dumbra pasakoja jo evoliuciją sekantis daugybę metų.

Kadangi gyvena netoliese, prisimena, kad, didžiulei jo ir aplinkinių gyventojų nuostabai, maždaug prieš dvi dešimtis metų buvo paskelbta, kad toje krūmynais apžėlusioje vietoje bus kuriamas parkas.

„Parko kūrimas tuomet baigėsi tuo, kad buvo iškastas tvenkinys, o iš iškastų žemių suformuoti savotiški kalnai“, – kelių dešimtmečių istoriją mena S. Dumbra.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 6 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

 

Galerija

 

 

Komentarai

  • primena ne kuriama parka,o greiciau kazkada buvusi,bet jau seniai apleista parka.Vieni sabakstynai,ner kur prisesti.tie keli suoliukai visada nusesti jaunimelio,aplink pilna siuksliu,buteliu.Vieta butu grazi ir medeliu yra,bet reikia sutvarkyti ,isgeneti krumynus.Mes dauguma kaimo ,vienaip ar kitaip,gyventojai ir tos nesienautos pievos mums ne naujiena.tiktu kazka padaryti panasaus i kulturos ir poilsio parka.Aciu.

  • Suolai baisiai nepatogus ir kas sugalvojo.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų