„Sekundės“ nuotr.

Vyriausybė spręs dėl grožio centrų ir dalies parduotuvių atidarymo

Vyriausybė spręs dėl grožio centrų ir dalies parduotuvių atidarymo

Vyriausybės trečiadienį turėtų svarstyti, ar leisti veikti grožio centrams ir ne maisto prekių parduotuvėms su atskiru įėjimu iš lauko. Jei sprendimas būtų teigiamas, jos galėtų atsidaryti nuo vasario 8-osos.

Ekonomikos ir inovacijų ministrės atstovė Skaistė Barauskienė BNS teigė negalinti pasakyti, ar klausimas tikrai bus svarstomas ir kokios konkrečiai parduotuvės galės veikti.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pirmadienį sakė, kad dėl dalies parduotuvių ir grožio paslaugų atlaisvinimo dar reikia suderinti poziciją su sveikatos ekspertų taryba. Jos posėdis vyko antradienį vakare, tačiau kokios priimtos rekomendacijos, kol kas neskelbiama.

Pirmadienį Vyriausybė leido nuo antradienio veikti lauko slidinėjimo centrams.

Šiuo metu šalyje uždaryta daugelis parduotuvių, išskyrus maisto, sporto ir laisvalaikio praleidimo vietų, apribotas žmonių judėjimas tarp savivaldybių ir susibūrimai tiek namuose, tiek viešose vietose.

Karantinas ir judėjimo tarp savivaldybių apribojimai šiuo metu galioja iki kovo pradžios.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų