Vyriausybė pasitelks karius oro uostuose ir pasienyje

Vyriausybė pasitelks karius oro uostuose ir pasienyje

Siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui, Vyriausybė penktadienį nusprendė pasitelkti karius oro uostuose ir pasienyje bei rekomendavo atšaukti masinius renginius Šiaulių mieste ir rajone, pranešė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Po Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio ministras sakė, kad kariai oro uostuose rinks kontaktus iš žmonių, kurie atvyksta iš viruso paveiktų regionų.

„Bus pasitelkti kariškiai, kad nebebūtų problemų ar sutrikimų oro uostose, jei reikės, pasienio kontrolės punktuose (…). Atvykus iš židinių, iš kiekvieno žmogaus bus surenkami kontaktai“, – žurnalistams sakė A. Veryga.

Šiaulių mieste ir rajone masinius renginius siūloma atšaukti įvertinus tai, kad mieste penktadienį patvirtintas pirmasis koronaviruso atvejis.

Kitose Lietuvos savivaldybėse suplanuotų masinių renginių atšaukti nesiūloma, bet raginama neplanuoti naujų.

„Šalies mastu rekomendacija yra neplanuoti jokių naujų viešų renginių (…). Šaulių miestui ir rajonui bus suformuluotos rekomendacijos ir viešų masinių renginių atsisakyti“, – kalbėjo A. Veryga.

Pirmasis koronaviruso atvejis buvo nustatytas 39 moteriai, kuri šią savaitę grįžo iš Italijos. Ji yra izoliuota Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, jos artimieji tiriami.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų