Vyriausybė leido atvykti dar beveik 230 užsieniečių

Vyriausybė leido atvykti dar beveik 230 užsieniečių

Lietuvai jau įsileidus nemažai užsienio specialistų, Vyriausybė trečiadienį leido atvykti dar 228 užsienio piliečiams iš Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Rusijos.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Klaipėdos jūrų uosto prašymu leista išimties tvarka į Lietuvą atvykti 216 darbuotojų iš Latvijos ir Estijos.

Keturi Latvijos statybų įmonės „A.C.B“ specialistai atvyks dėl Kelių direkcijos viešojo pirkimo, o 138 Latvijos „Binders” bei jos subrangovų darbuotojai dirbs rekonstruojant kelią Kūlupėnai-Darbėnai, taip pat remontuos tiltą per Šukupį.

Vienas Estijos „NP Teenindus Ltd“ darbuotojas turėtų ruošti dokumentus ir doką buksiravimui iš Klaipėdos uosto į Estiją, o 73 Latvijos BMGS ir jos subrangovės darbuotojai rekonstruos uosto krantines.

Be to, leista atvykti trims pirmąjį technologiškai neutralų aukcioną Lietuvoje laimėjusios bendrovės „Windfarm Akmenė One“ specialistams iš Vokietijos, taip pat dviem Rusijos piliečiams – jie dirbs Lietuvos elektrinės skirstykloje, du Ukrainos piliečiai turės atlikti aerofotografavimo darbus.

Bus įleisti dar penki Latvijos piliečiai, grįžtantys į savo šalį iš Lietuvos žvejybinio laivo, kuris iki rudens nebežvejos pelaginių žuvų.

Vyriausybė praėjusį trečiadienį leido atvykti 127-iems Latvijos piliečiams, taip pat specialistams iš Vokietijos, Lenkijos ir Filipinų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Kodel valstybes finansuojami darbai atiduodami uzsienio bendrovems?! Lietuvos bendrovems visur turi buti pirmumas net jei dirbtu siek tiek brangiau. Svarbu darbo vietubuvimas lietuviams. Lituviams viskas turi buti pirmiausia. Lietuva pirmiausia! Kaip kad Trampas normaliai masto kad Amerika pirmiausia. Kiekviena salis turi ziureti visu pirma savo ir savo zmoniu interesu. O tai zmones isbegioja po pasauli prie sitokio neziurejimo pirmiausia savo zmoniu savo verslo interesu. Be to uzsienieciai turi buti patikrinti ar nera uzkrato atnesejai, prabuti izoliuotai bent 14 dienu. Nes dar gali atvezt uzkrato. Ka gal dar permazai turim koronos virusu!?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų