Vyrai tiesą įrodinėjo kumščiais

Vyrai tiesą įrodinėjo kumščiais

Prieš dailiąją lytį neretai savo jėgą demonstruojantys vyrai nesuvokia, kad už agresijos priepuolius anksčiau ar vėliau teks atsakyti.

Panevėžietė pagalbos į policijos pareigūnus kreipėsi negalėdama apsiginti nuo agresyviai nusiteikusio sugyventinio. 27-erių vyras gyvenimo partnerę čiupo už kaklo ir stipriai stūmė į duris. Smūgio būta tokio stipraus, kad išdužo durų stiklas. Į duženas metais jaunesnė moteris susižalojo  koją, ranką bei galvą. Namuose vykusias muštynes matė poros mažametis sūnus. Smurtautojas kol kas ieškomas.

Šeštadienį Pasvalyje šeimyninis konfliktas kilo tarp 57-erių moters ir jos brolio. Jis būdamas neblaivus stipriai suėmė pasvalietę už kaklo ir pastūmė ją į durų staktą. Įtariamasis sulaikytas.

Biržų rajone, netoli buvusio pasienio posto, vyras nukentėjo nuo nepažįstamojo rankos. 44-erių vyrui praeivis nieko nesakęs kumščiu į veidą trenkė ne mažiau dviejų kartų. Nukentėjusysis po smūgių krušos kuriam laikui buvo praradęs sąmonę. Apie 30 metų turintis įtariamasis šiuo metu  nustatinėjamas.

Kupiškio rajone nuo agresyviai nusiteikusių jaunuolių vengdamas konflikto turėjo sprukti biržietis. Galbūt viskas būtų pasibaigę laimingai, jei bėgdamas Biržų rajono gyventojas nebūtų pametęs  mobiliojo ryšio telefono. Jį netruko pasisavinti vienas iš nepažįstamų jaunuolių. Pasiėmę grobį nepažįstamieji 24-erių vaikiną paliko ramybėje ir pasišalino.

Šeštadienį vakare už pasipriešinimą policijos pareigūnams sulaikytas 21-erių panevėžietis areštinės kameroje sudaužė ant sienos kabėjusį veidrodį ir stiklo šuke susižalojo kairės rankos riešą. Suteikus medicininę pagalbą ligoninėje įtariamasis grąžintas į areštinę.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų