„Sekundės“ nuotr.

Panevėžys pradėjo teritorijų valymo sezoną

Panevėžys pradėjo teritorijų valymo sezoną

Panevėžys  pradėtas teritorijų valymo sezonas.

Pasak Panevėžio miesto infrastruktūros skyriaus specialistės Vilijos Gylienės, yra sudaryti miesto viešųjų teritorijų valymo maršrutai. Pirmiausia valoma didžiausio žmonių srauto sulaukianti centrinė miesto dalis, rankiniu būdu valoma daugiau bendrojo naudojimo teritorijų. Intensyviau tvarkomos žaliosios vejos, parkai, skverai, gatvių kelkraščiai, renkamos dar po žiemos likusios šiukšlės.

„Panevėžio specialus autotransportas“ eksploatuoja Savivaldybės perduotus 3 naujus, modernius, aplinką saugančius gatvių ir šaligatvių šlavimo automobilius. Šios mašinos pirmiausia sudrėkina valomą paviršių, kad į orą nekeltų dulkių. Vėliau šepečiai nešvarumus nukreipia į siurblius, kurie vakuuminiu būdu sutraukia šiukšles į specialią talpą, o viduje esantys filtrai užtikrina, kad nešvarumai nepateks atgal į aplinką su išpučiamu oru. Tokie valymo darbai leidžia išvengti aplinkos taršos kietosiomis oro dalelėmis“, – Savivaldybės pranešime cituojama V. Gylienė.

Po žiemos susikaupusias žemes, šiukšles iš miesto viešųjų teritorijų planuojama surinkti ir išvežti per balandžio mėnesį.

Šiuo metu „Panevėžio specialus autotransportas“ dirba 59 valytojai.

Komentarai

  • Panevėžio spec. ATĮ vadovams : šiandien tokį apie 12:30 val mačiau važiuojantį viduriu gatvės šalia Katedros . Gal vairuotojas požioplis ar neįgudęs , nes jam pravažiavus abiejose gatvės pakraščiuose kaip buvo taip ir pasiliko šiukšlės ir purvas .

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų