Vyks pakartotiniai seniūnaičių rinkimai

Vyks pakartotiniai seniūnaičių rinkimai

Panevėžio miesto savivaldybė skelbia pakartotinius Senvagės, Pramonės, Rožyno, Nevėžio ir Sodų seniūnaičių rinkimus.

„Pagal įstatymą, rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu dalyvauja ne mažiau kaip 5 procentai turinčių teisę rinkti seniūnaitį seniūnaitijos gyventojų. Pakartotiniams rinkimams šis reikalavimas netaikomas, todėl tikimės turėti visus 10 seniūnaičių“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

Iki lapkričio 20 d. Savivaldybė lauks kandidatų į seniūnaičius paraiškų (Savivaldybės priimamojo 8-ojoje darbo vietoje).

Kandidatai į seniūnaičius gali pasisiūlyti patys arba būti pasiūlyti seniūnaitijoje esančių įmonių, įstaigų, organizacijų. Pirmuoju atveju užklijuotame voke turi būti pateikta užpildyta sutikimo forma, asmens tapatybės dokumento kopija, gyvenimo aprašymas ir dvi 3×4 formato nuotraukos. Norintieji gali pridėti prisistatymą ir trumpą veiklos programą.

Įmonės, įstaigos ir organizacijos turi pridėti pretendento sutikimą dalyvauti rinkimuose. Reikalavimas kandidatams – seniūnaitijoje deklaruota gyvenamoji vieta.

Nuo gruodžio 2 iki 30 d. pretendentai rinks juos palaikančių pilnamečių seniūnaitijos gyventojų parašus.

Galutinę informaciją apie seniūnaičių rinkimus ketinama pateikti iki gruodžio 31 d.

Primename, kad Panevėžys padalytas į 10 seniūnaitijų: Rožyno, Nevėžio, Senvagės, Katedros g., Skaistakalnio, Pilėnų g., Sodų, Kniaudiškių g., Parko ir Pramonės. Seniūnaitis atstovauja seniūnaitijos gyventojų interesams Savivaldybėje, sprendžia aktualiausias bendruomenės problemas prižiūrint gyvenamosios vietovės teritoriją, plėtojant ir organizuojant kultūrinį gyvenimą.

Daugiau inf. – www.panevezys.lt – Seniūnaitijos. Kontaktinis asmuo – vyr. komunikacijos specialistas Audrius Rudys (tel. 504 347, el. p. audrius.rudys@panevezys.lt).

Komentarai

  • Kaip pasakoja emigrantai, seniūnaitis tai pas juos šerifas. Jis turi arklį,mašiną,dviratį ir kitaip lanko kiekvieną sodybą,kiemą reikalaudamas tvarkos, švaros.Į viską žiūri per gaisro prizmę.Pirmiausiai patikrina žurnalą, kada valytas kaminas, nešienautas laukas yra gaisro pradžia ir t.t Kokios problemos tave slegia, štai tau tel.savivaldybėj tau išspręs ir t.tTai apmokamas savivaldybės pareigūnas, kuris sprendžia problemas vietoj.Pritaikykit patirtį Lietuvoj ir gyvenimas bus ramesnis.Pas mus seniūnaitis tai biški šluba bobutė, o ji nulis sveikų miestelėnų gyvenime.

  • ne biški šluba, o visiškai šluba ir akla. Pažiūrėkit kiek problemų tik prie daugiabučių, o seniūnaičiai, jau antrus metus, nesugeba net pirmininkų susirinkimo suorganizuoti.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų