Gediminas Sargūnas. "Sekundės" archyvo nuotr.

VTEK tirs Panevėžio kolegijos direktoriaus G. Sargūno elgesį

VTEK tirs Panevėžio kolegijos direktoriaus G. Sargūno elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl VšĮ Panevėžio kolegijos direktoriaus Gedimino Sargūno elgesio.

Bus aiškinamasi, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

VTEK vertins gautą informaciją, esą G. Sargūnas, organizuodamas VšĮ Panevėžio kolegijos renginius, maitinimo paslaugas galbūt perka iš UAB „Žaliasis žiogas“, kuriai vadovauja jo sutuoktinė.

Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

Komentarai

  • dabar jei itariamas,tiriamas ar apklausiamas,reiskia kaltas.O i merus jis nebando,gal kas zino?

  • Senokai sklinda kalbos, kad Sargūnas tiek kolegijos svečius tiek Rotaryy klubo narius vaišinti, pietauti vedasi į sutuoktinės maitinimo įstaigą Žiogelis… Buvo renginių, viešų, tai sveteliai keliavo į žiogelį,o kartu ir p. Sargūnas. Panevežyje tai niekam nepaslaptis, kad pobūviai, kurie siejami su kolegija vyksta sutuoktinės kavinėje… Įdomu, ar tai tiesa ?

    • Atsakyti
  • Šiaip tai ten skaniai gamina. O atnešamas maistas visokioms kavos pertraukėlėms imama arba iš Žiogo, arba iš Nendrės… Gal tik nepagalvojo nusišalinti, kai rinko

  • nu tai reiks neit į tą kavinę

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų