VRM siūlo Vyriausybei įvesti nepaprastąją padėtį

VRM siūlo Vyriausybei įvesti nepaprastąją padėtį

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė teigia, kad reaguojant į sudėtingą situaciją Lenkijos pasienyje su Baltarusija, jos vadovaujama ministerija Vyriausybei siūlo įvesti nepaprastąją padėtį.

„Situacija prie Lietuvos-Baltarusijos sienos yra stabili ir kontroliuojama, bet mes tikrai stebime, kas vyksta prie Lenkijos-Baltarusijos sienos, ir tai reiškia, kad mes taip pat galime tikėtis panašių įsiveržimų ir atakų. Todėl mūsų visos institucijos yra pasiruošusios, tai yra maksimalios mūsų pareigūnų pajėgos šiuo metu yra perdislokuotos atsižvelgus į tam tikrą specifiką“, – pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Bilotaitė.

Pasak jos, reaguojant į susidariusią situaciją  Baltarusijos-Lenkijos pasienyje, VRM siūlo įvesti nepaprastąją padėtį.

„Atsižvelgiant į šią tikrai rimtą situaciją, Vidaus reikalų ministerijos siūlymas yra įvesti nepaprastąją padėtį“, – informavo ministrė.

ELTA primena, kad Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas teigė, kad iš Baltarusijos Lenkijos sienos link šiuo metu gali judėti iki 5 tūkst. migrantų. VSAT vado teigimu, migrantai renkasi Kuznica-Bruzgi kontrolės punkto prieigose.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Neberukyk binto…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų