„Sekundės“ nuotr.

VMI atnaujino derybas su PST dėl baudos mokėjimo išdėstymo

VMI atnaujino derybas su PST dėl baudos mokėjimo išdėstymo

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) oficialiai informavo bendrovę Panevėžio statybos trestas (PST), kad atnaujina taikos sutarties dėl Konkurencijos tarybos paskirtos baudos mokėjimų išdėstymo derinimą ir pateikė bendrovei siūlomas sąlygas.

PST tikisi, kad taikos sutartis bus sudaryta artimiausiu metu.

PST gavo informaciją, kad vadovaudamasis 2022 m. liepos 12 d. patvarkymu antstolis nusprendė įšaldyti dalį bendrovės lėšų jos banko sąskaitose, kurios prilygsta nesumokėtai Konkurencijos tarybos paskirtos baudos sumai.

Šiuo metu vyksta taikos sutarties derinimo su išieškotoja –  VMI procesas dėl skolos išdėstymo, o šioji nėra pareiškusi pageidavimo visą likusią nesumokėtą sumą išieškoti iš karto.

Bendrovė informavo tiek VMI, tiek antstolį apie pačios situacijos dviprasmiškumą. VMI pateikus atitinkamą prašymą, areštas bendrovės sąskaitoms turėtų būti panaikintas pačiu artimiausiu metu.

PST generalinio direktoriaus Egidijaus Urbono teigimu, PST šį žingsnį vertina kaip nesusipratimą, kurį bendraujant su institucijomis pavyks greitai išspręsti.

Trečiadienio popietę PST gavo informaciją, kad, vadovaujantis Valstybinės mokesčių inspekcijos prašymu, antstolis jau panaikino bendrovės banko sąskaitų areštą.

Įmonė tęsia derybas su VMI dėl taikos sutarties, išdėstant Konkurencijos tarybos paskirtą baudą, sudarymo ir savo veiklą vykdo įprastai.

„Kaip ir teigėme anksčiau, susiklosčiusią situaciją laikome nesusipratimu, PST toliau atlieka suplanuotus darbus. Dėkojame atsakingoms institucijoms, kad operatyviai sureagavo ir situaciją išsprendė“, – teigė E. Urbonas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų