Panevėžiečius išgąsdino tinkle virš vandens atsivėrusios skylės

Panevėžiečius išgąsdino tinkle virš vandens atsivėrusios skylės

Intensyvia traukos vieta tapusi atnaujintos „Ekrano“ marių pakrantės terasa su ištemptu sintetiniu tinklu virš vandens nepraėjus nė metams jau šaukiasi remonto.

Ant terasos savaitgalį susirinkę panevėžiečiai išsigando išvydę, jog pramogoms skirtas tinklas nusėtas skylėmis. Savivaldybė tvirtina, jog tinklas negalėjo pats šitaip suplyšti. Ties kai kuriomis skylėmis aiškiai matomos pjaustymo, netgi deginimo žymės. Vis dėlto skylės – ne vien vandalų darbas.

Projekto vadovas teigia, kad kai kurie įplyšimai galėjo atsirasti esą ir dėl to, kad poilsiautojai nemoka naudotis naująja infrastruktūra.

Praėjusį penktadienį su anūke papramogauti prie „Ekrano“ marių terasos nuvykusi Kristina pasakoja ne juokais išsigandusi, kai mažajai suskubus prie tinklo, jame išvydo žiojėjančias skyles.

„Nors tinklas dvigubas, bet pilnas skylių – ir viduryje, ir prie krašto. Vienur atrodo tarsi supjaustyta, kitur lyg ir suplyšę. Į tokią skylę vaiko koja gali įkliūti“, – baisėjosi Kristina.

Panevėžio savivaldybė teigia informacijos apie skylėtą tinklą irgi sulaukusi penktadienį. Pasak projekto vadovo Tado Stanikūno, apie tai iš karto informuotas rangovas – „Ekrano“ marių pakrantę atnaujinusi panevėžiečių įmonė „JK Ranga“.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 20 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

 • Kol kameru nebus ten įdiegta, tol nepilnamečiai draskis tinkla ir specialiai padarys taip, kad kas nors dar įkris. Jau ne gana, kad paspirtukus “BOLT” laužo, bet dar prie to pačio tinklo ir gulėdami ten mėto visas šiukšles į vandenį, nors šiukšliadėžės prie pat stovi! Jaunimas visai nebesiskaito, daro ka nori, jiems tai juokinga, suolai, stalai išraižyti, šiukšliadėžės išpaišytos, koks dar 3-5 metai reiks viska keisti! Mano nuomone reikėjo nedaryti tinklo, o padaryti paprasta terasa, netgi su atramomis, kad niekas neįkristu į vandenį, taip pat reikėjo atsisakyti tu prikabinamu pontoniniu tiltu, nes ten tai tikrai nesamonė, Nevėžio vanduo slugsta! Ne Panevėžio jaunimėliui miesto atnaujinimai, kaimas ir liks kaimu visam gyvenimui!

  • Atsakyti
 • kameros privalomos viesosiose atnaujintose miesto erdvese, patruliai policijos ir galetu is masinu islipti ir pavaikscioti skveruose prie cido, palei ekrano marias, nes priesingu atveju visas sutvarkytas redves reiks islieti is betono o virviu tinklus galinti is armaturos, muzikynes mentalitetas kur eda ten s i k a

  • Atsakyti
 • Reikalingos kameros viešose erdvėse, viešosios tvarkos patruliai.

  • Atsakyti
 • Pilietis. Kaip mokina tėvai elgesio tokie ir vaikai, vaikams viskas leidžiama šeis laikais, šita jau karta sugadinta, kurie supranta kad reikia nuo savęs pradėti ar ką paliksi po savęs, taip tikrai nesielgtu.

 • sedi vafliai vakarais sulinde i ta tinkla, ten reikia plieno tinklo, tokioms bezdzionem kad nepraplestu.

 • Tinklas tikrai nelogiškas sprendimas, kai per daug architektų ir nėra gerai

 • Tai nelipk, ko gąsdiniesi

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų