Virpina sienas ir kantrybę

Virpina sienas ir kantrybę

Darbymečiu ir akmuo kruta, o rekonstruojant pirmąjį socialinį daugiabutį Panevėžyje toks darbų įkarštis, kad kruta ir kaimyninių namų puodai ant viryklių.

Panevėžiečiai skundžiasi statybininkų keliama vibracija, triukšmu bei dinginėjančia elektra. Pastarieji teisinasi, jog tokių nepatogumų per statybas niekur neįmanoma išvengti.

Panevėžio savivaldybei prieš keletą metų pradėjus kalbėti galimybę laukiančiųjų socialinių būtų milžinišką eilę sutrumpinti buvusį mokinių bendrabutį rekonstravus į socialinį daugiabutį, piestu stojo ir būrelis gyventojų, ir netgi kai kurie politikai. Dabar jau įpusėjus pirmojo mieste tokio daugiabučio statyboms, kaimynai guodžiasi, jog nuo vibracijos ne tik jų langai, bet ir lovos dreba.

„Nuo praeitos savaitės vidurio darbo dienomis kasdien taip drebina, kad ir dabar lovoj lengvą vibraciją jaučiu, o indai tai kartais gerai patriukšmauja – ant dujinės viryklės puodai tarška. Ryte žadintuvo nebereikia“, – pasakojo priešais rekonstruojamą pastatą, kitoje Aldonos gatvės pusėje esančio daugiabučio 5 aukšte gyvenantis Paulius.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 16 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • idomu ,kada tiems lietuviams bus gerai.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų