„Vilties” progimnazijoje prasidėjo remonto darbai

„Vilties” progimnazijoje prasidėjo remonto darbai

Panevėžio miesto savivaldybė užsibrėžė, kad per 2 metus kur kas jaukesnė, patogesnė ir gražesnė taptų viena populiariausių miesto mokyklų – „Vilties“ progimnazija. Įstaiga bus atnaujinama ES ir miesto biudžeto lėšomis.

„Prieš 3 metus pakeitėme mokyklos langus ir duris. Dabar turime ES finansavimą vidaus remonto darbams. Manome, kad to nepakanka įstaigos ir miesto bendruomenei. Norime, kad „Viltis“ infrastruktūros požiūriu taptų kuo kokybiškesnė. Tad miesto biudžeto lėšomis numatyta sutvarkyti pastato išorę, tačiau neprarandame vilties, kad dalį lėšų pavyks gauti ir iš Valstybės investicijų programos“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

„Vilties“ progimnazijai atnaujinti Savivaldybė gavo beveik 707 tūkst. Eur. Už juos bus kuriamos modernios, saugios ugdymo ir mokymosi erdvės: suremontuotas 31 kabinetas (technologijų, fizikos, chemijos ir kt.), biblioteka/skaitykla, aktų ir sporto salės. Bus tvarkoma valgykla ir koridoriai – atsiras energiją taupančių priemonių, pritaikytų specialiuosius poreikius turintiems mokiniams. Atsižvelgus į mokyklos ir nūdienos poreikius, bus nupirkta įrangos ir baldų.

Miesto biudžeto lėšomis bus šiltinamas pastatas, keičiamas stogas, atnaujinama šildymo, elektros, įrengta apsaugos sistema, lietaus tinklai, pastatas pritaikomas neįgaliesiems (pandusas, liftas). Šiuos darbus jau pradėjo viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Aukštaitijos ranga“. Jų vertė – 1,7 mln. Eur.

Į pabaigą eina vidaus patalpų remonto viešųjų pirkimų procesas. Laimėtojas turėtų paaiškėti vasarą.

„Vilties“ progimnazija bus modernizuojama iki 2021 m. balandžio pabaigos.

Komentarai

  • 739 mokiniai.
    O tai yra visi ,,Beržų“ progimnazijos 291 mokiniai + visi ,,Aušros“ 315 mok + 37 % Lipniūno mok.

    • Atsakyti
  • Pirmumas, juk Juknos vaikai mokosi Vilties progimnazijoje

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų