Vilkikas perėjoje partrenkė moterį

Vilkikas perėjoje partrenkė moterį

Visą rytą kelius klojanti šlapdriba vėl pridarė rūpesčių vairuotojams. Panevėžio rajone į šalikeles slydo mašinos, o mieste vilkikas partrenkė pėsčiąją.

Nelaimė įvyko, kai sunkiasvorė transporto priemonė, važiuodama Projektuotojų gatve, bandė kirsti sankryžą su Klaipėdos gatve. Vairuotojas pasakojo į sankryžą įvažiavęs dar mirksint žaliam šviesoforo signalui.

Kaip tik tuomet esą į pėsčiųjų perėją Dariaus ir Girėno gatvėje, ties daržovių turgeliu, staiga išėjo moteris. Ji, vilkiko vairuotojo teigimu, buvo užsigobusi striukės gobtuvą ir į šalis nesidarė. Sunkvežimis slidžiame kelyje sustoti nebespėjo ir moterį partrenkė.

Pėsčiajai iškviesta greitoji medikų pagalba. Panevėžio vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Rasos Meištės žiniomis, didelių sužalojimų partrenktoji nepatyrė.

Slidi kelio danga vairuotojams trukdė važiuoti ir rajono keliuose. Naujamiesčio seniūnijoje į pakelę nučiuožęs lengvasis automobilis vertėsi ant stogo, mašinos į šalikeles nuslydo ir ties Upytės gyvenviete bei kelyje link Karsakiškio.

Galerija

Komentarai

  • Koks dar čia vilkikas, tai paprastas furgonas

  • tie atsilupe neskiria morkos nuo kastuvo kur dar apie vilkikus kalbėt

  • Ma atrodo, kad jei mirksi šviesoforo signalas tiesiai važiuojantis turėtų sustoti ir leisti pabaigti mašinoms sukančioms į kairę. Kodėl nėra kelyje pagarbos vieni kitiems?

  • pagaliau ir pestieji yra kalti jei pereja tai jau jie galvoja kad karaliai reikia visada ziureti kur eini net ir per pereja ypac blogu oru mano nuomene masina sunkiau sustoti noekur begdamas nenubegsi tenka matyti kaip pries masina pesciuju perejoje iseina zmones kur jie skuba?i ligonines ar kapines?neteisinu ir vairuotoju visokiu yra ypac autobusu vairuotojai ir jauni vairuotojai

  • Būtu gana efektinga, jei policijos mašina budėtų prie vienos, kitos sankryžų nors po 1 val ir pašvilptu pažeidėjams,tuomet ir bobutės atidžiau apsidairytų ir vaikai einantys iš mokyklos. Tik griežta kontrolė daro pokyčius.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų