Vilios papildomais pinigais

Vilios papildomais pinigais

Išlaikyti esamus ir į kaimus pritraukti naujų darbuotojų Panevėžio rajono savivaldybė tikisi dosniau kompensuodama jiems kelionės į darbą išlaidas.

Tokią kompensaciją gauna daugiau nei pusšimtis rajono įstaigų darbuotojų. Skaičiuojama, kad rajono politikams patvirtinus naują kompensavimo tvarką, Savivaldybės paramos sulauks dar per 100 dirbančiųjų kaime.

Panevėžio rajone nuo 2018 metų dalinę kompensaciją už kelionę į darbą gauna švietimo įstaigų, kultūros ir meno, socialiniai darbuotojai, bibliotekininkai, medikai.

Pirmaisiais metais visi už kiekvieną darbo dieną sulaukdavo 1–3 eurų kompensacijos, priklausomai nuo nuvažiuotų kilometrų.

2022 metais pedagogams ši suma pakelta dvigubai – iki 2–6 eurų.

Iki šiol kompensaciją galėdavo gauti tik tie važinėjantieji, kuriems nuo namų iki darbo rajone – ne mažiau kaip 10 km.

Panevėžio rajono savivaldybės Finansų skyriaus vedėjos Šarūnės Karalevičienės teigimu, dabar planuojama kelionės išlaidas kompensuoti nuo 5 km iki darbovietės.

Pedagogai nebebus išskirtiniai – tokio paties dydžio kompensacijas gaus ir kitų išvardytų profesijų darbuotojai.

Gyvenantieji 5–16 km iki darbovietės gaus 2 eurus už vieną darbo dieną, nuo 16 iki 26 kilometrų – 4 eurus, o daugiau kaip 26 km – 6 eurus.

Rajono Tarybai pritarus, šis sprendimas įsigaliotų nuo liepos 1 dienos.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 11 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų