Keliui į bendrą gyvenimą keičiamos plytelės. P. ŽIDONIO nuotr.

Vietoj vestuvių – remontas

Vietoj vestuvių – remontas

Gyventojų priekaištais apiberti Panevėžio rajono savivaldybės Santuokų rūmų laiptai pagaliau sulaukė savo valandos.

Šiuo metu jie tvarkomi, o atvykusieji tuoktis kviečiami naudotis kitu įėjimu.

„Laiptai labai prastai atrodė, būdavo baisu koją ant jų dėti, sulaukdavome ir pastabų dėl tokio įėjimo. Laimė, dar nė viena nuotaka ant jų nesuklupo, bet labai džiaugiamės sulaukę remonto“, – sakė Panevėžio rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos ir archyvų skyriaus vedėja Nijolė Gaižiūnienė.

Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis paaiškino, kad keičiamos tik laiptų plytelės, nes jos gerokai nutrupėjusios. Biudžetui esą kainuos tik statybinės medžiagos, o darbus atliks vienas Savivaldybės ūkio darbuotojas.

Kol laiptai remontuojami, pasak direktoriaus, poros tuoktis bus leidžiamos per paradines Savivaldybės pastato duris.

Apie tokias kliūtis Civilinės metrikacijos ir archyvų skyriaus vedėja N. Gaižiūnienė jau informavo ir rajono gyventojus, planuojančius tuoktis artimiausiu metu – liepos 17 dieną. Žmonės, pasak pašnekovės, dėl to nepyksta – atvirkščiai, giria, kad tvarkomasi.

„Santuokų rūmų vidų jau irgi reikėtų atnaujinti. Šiam laikmečiui nebelabai tinka vestibiulis. Pati vestuvių salė – dar gera, ten yra ypatingos drožinėtos kėdės, jas, kaip teigė, mielai priimtų vienas klebonas. Bet šie rūpesčiai ne mūsų – tai Savivaldybės administracijos direktoriau sprendimas, mes turime savo funkcijas“, – patikino pašnekovė.

Bet kol kas Santuokų rūmų patalpų remontas nenumatytas.

Laiptų remontas suplanuotas naudojantis per karantiną susidariusia situacija, kai kovą, balandį, gegužę ir beveik visą birželį rajone nebuvo sudaroma naujų santuokų.

„Rugpjūtį jau dirbsime visu pajėgumu. Tačiau žmonės dažniausiai vestuves dabar nukelia jau kitiems metams, šis sezonas tokioms šventėms nebuvo labai patogus“, – pripažįsta Civilinės metrikacijos ir archyvų skyriaus vedėja.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų