Viešajame transporte nuo šeštadienio privaloma dėvėti veido kaukes

Viešajame transporte nuo šeštadienio privaloma dėvėti veido kaukes

Vyriausybė trečiadienį priėmė nutarimą, pagal kurį nuo šio šeštadienio, rugpjūčio 1 d., privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose. Šis nutarimas netaikomas viešojo maitinimo įstaigų ir kultūros bei sporto renginių lankytojams.

Panevėžio miesto savivaldybė prašo gyventojų į šį reikalavimą žiūrėti atsakingai ir juo vadovautis.

UAB „Panevėžio autobusų parkas“ po miestą kursuojančiuose autobusuose pakabins informacines lenteles, įspėjančias gyventojus laikytis  Vyriausybės priimtų nutarimų.

Jei viešuoju transportu besinaudojantys asmenys nedėvės apsauginių veido kaukių, neatsižvelgiant į tai, kad bus įsigiję vienkartinį ar nuolatinį važiavimo bilietą, jie bus priverstinai išlaipinami.

Taip pat primename, kad svarbu laikytis saugaus 2 metrų atstumo, tinkamos higienos, kosėjimo etiketo, pajutus viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymių – nesilankyti viešose vietose.

Komentarai

  • Kas čia per „nupušimas“

  • O kur šitame autobuse dezinfekcinis skystis? Ir labai negerai kiai atidaromi visi 8 ar 9 langeliai per karščius.Keleivius supučia skersvėjis,pradeda čiaudėti ,kosėti.Tai nėra gerai, patys suprantate.Naujuose autobusuose nėra kondicionierių?.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų