T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Vienas nepastebėjo pėsčiojo, kitas – stovinčio automobilio

Vienas nepastebėjo pėsčiojo, kitas – stovinčio automobilio

Panevėžyje pastarąją parą buvo sužalotas žmogus ir suniokotas automobilis – abi eismo nelaimės įvyko Nemuno gatvėje.

Šeštadienį 14.30 val. automobilis BMW, kurį vairavo blaivus 1991 metais gimęs panevėžietis, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje nepastebėjo ir kliudė jam iš dešinės pusės ėjusį pėsčiąjį.

Nukentėjusiajam – 1959 metais gimusiam Panevėžio gyventojui – ligoninėje nustatytas dešinio šeivikaulio lūžis, lūpos žaizda ir 2,36 promilės girtumas. Vyrui paskirtas ambulatorinis gydymas.

Šeštadienio popietę Nemuno gatvėje po automobilio ratais pakliuvo pėsčiasis. T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Šeštadienio popietę Nemuno gatvėje po automobilio ratais pakliuvo pėsčiasis. T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Sekmadienį paryčiais toje pačioje Nemuno gatvėje automobilio „Lexus“ vairuotojas nušlavė gatvėje stovėjusią transporto priemonę ir spruko palikęs abi mašinas.

Pirminiais duomenimis, leksusą vairavęs asmuo tiesioje gatvės atkarpoje rėžėsi į pirmoje eismo juostoje stovėjusį „Ford“. Smūgio būta tokio stipraus, kad beveik perpus perlenkta mašina užskriejo ant šaligatvio. „Lexus“ nučiuožė dar kelias dešimtis metrų, trenkėsi į šaligatvio bortus bei nuvertė kelio ženklą.

Į įvykio vietą atskubėjusių medikų pagalbos, laimė, niekam neprireikė. Sudaužytame automobilyje žmonių nebuvo, o „Lexus“ važiavę asmenys iš įvykio vietos pasišalino.

Padedant avarijos liudininkams, pareigūnai netrukus sulaikė įtariamą bėglį. Asmuo neigė vairavęs mašiną ir nesutiko pasitikrinti girtumą.

Avarijos aplinkybės tiriamos.

Komentarai

 • Siūlyčiau Nemuno ir Parko gatvėse pastatyti ženklus ,,Stovėti draudziama,, kaip ir buvo padaryta Klaipėdos gatvėje. Nebus kamščių,automobilių savininkai miegos ramiau,nes jų mašinų niekas nesudaužys ir bet kokius pėsčiuosius matysime prie pėsčiųjų perėjų.

  • ne zenklus statyti o vazineti saugiu leistiniu greiciu ,nes dabar laksto kaip beprociai jau plika akimi matoma kad vaziuoja ne 50 o 80 greiciu ,

   • Gal savo „mažulės“ nenumesk gatvėje, tada ir lakstantys , anot tavęs, pravažiuos ir pėščiuosius matys. Ir už kokius nuopelnus pasidarei sau nemokamą stovėjimo aikštelę? Aš tik už draudimą statyt Nemuno, Kniaudiškių, Smėlynės gatvėse. Kodėl negaliu normaliai šitose pravažiuot, o turiu trintis eilėse ir kur perėjos ant perėjų ir pėščiųjų nesimato?

    • Atsakyti
    • Gal važiuoji su „Hameriu“, kad jau gatvės normalios per siauros atrodo, ar akys neatsimerkia?

 • Kada gi Panevėžyje atsiras policija, prieš perėjas pribraižyta ištisinių linijų, bet niekas į tai nekreipia dėmesio stato automobilius kur papuola, kartais net ant pačių perėjų, todėl sunku pastebėti į perėjas žengiančius pėsčiuosius. Gal laikas policijai pradėti dirbti.

 • Nežinau ką veikia Panevėžio policija? Kiekvieną dieną matau pravažiuojančius parko g.nemuno g.policija ir nieko nedaro.Važinėja galvą išriete ir nemato, kad ant perėjų, prie ištisinių linijų stovinčių mašinų.Parko ir kosmanautų g.sankryža iki pat perėjos stovi mašinos ir niekam nerūpi.

 • Panašu, kad policija Panevėžyje nežino kelių eismo taisyklių, tai ir nebaudžia pažeidėjų.

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų