Vicemeras Deividas Labanavičius: augu kartu su Panevėžio miestu

Vicemeras Deividas Labanavičius: augu kartu su Panevėžio miestu

Rugsėjis – ypatingas mėnuo. Kiekvieną rugsėjį tampu vienais metais brandesnis aš pats, mano santuoka, mano gimtasis miestas Panevėžys. Kiekvieną šį pirmą rudens mėnesį sustabdau greitą gyvenimo tempą ir įvertinu, kiek patobulėjau, kiek sutvirtėjo ir paaugo šeima, kiek per metus pasikeitė mylimas miestas.

Manau, kad per pastaruosius ketverius metus politikoje įgavau pakankamai patirties. Savo politinę karjerą pradėjau Panevėžio miesto mero komandoje, tęsiau kaip Seimo narių padėjėjas, šiuo metu vadovauju Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Panevėžio skyriui, esu gimtojo miesto Savivaldybės vicemeras. Be to, teko eiti ir Panevėžio miesto mero pareigas išties sunkiu laikotarpiu – susidūrėme su mūsų šalyje beprecedenčiu atveju – karantinu, paskelbtu dėl COVID-19 kilusios pandemijos. Teko priimti skubius ir, svarbiausia, tinkamus sprendimus, tad pirmoji koronaviruso banga Panevėžyje buvo gana sėkmingai suvaldyta.

Šeima man yra viskas – gėrio idilija, ramybės oazė, užuovėja nuo gyvenimo skersvėjų. Su žmona Modesta šį rugsėjį skaičiuojame devintus santuokos metus, per kuriuos „sukūrėme“ dvi dukrytes: 7-erių Emą ir ketvirtus metus einančią Godą. Juokaudamas pasakysiu, kad mergaičių vardai trumpi, nes pavardė ilga. Žmona, suprasdama mano atsakingą darbą, nepabūgo imtis laikyti visus keturis namų kampus. Vicemero darbas reikalauja labai daug laiko. Iki pandemijos buvo tokia gausa renginių, kad teko juose dalyvauti ne tik darbo valandomis, bet ir joms pasibaigus, netgi savaitgaliais. Nors būna nelengvų akimirkų, sutuoktinė visada mane palaiko.

Panevėžys man ne tik gimtasis miestas ir namai, bet ir mūsų komandos darbo rezultatas. Anksčiau tekdavo girdėti, kad Panevėžys – senstantis miestas, o dabar pažiūrėkime, kiek jaunimo ir šeimų laiką leidžia Kultūros ir poilsio parke ar prie „Ekrano“ marių. Važiuoti J. Janonio gatve anksčiau būdavo iššūkis, dabar ši ir kitos gatvės bei šaligatviai sparčiai atnaujinami. Neįgaliesiems patekti į Panevėžio miesto poliklinikos antrą aukštą buvo misija neįmanoma, o dabar plačiu ir moderniu liftu džiaugiasi ne tik jie, bet ir tėveliai su vaikais ir jų vežimėliais. Lengvosios atletikos manieže vaikams ant galvos lašėdavo vanduo, o dabar čia vyksta įvairios varžybos. Beje, iš mirties taško pajudėjo autobusų stoties ir olimpinius standartus atitinkančio baseino projektai.

Tad su gimtadieniu, besikeičiantis Panevėžy, su gimtadieniu mus visus, mieli panevėžiečiai!

Politinė reklama bus apmokėta iš specialiosios LVŽS rinkimų sąskaitos užsk.nr. 24395

Komentarai

  • Labai šiltas žmogus.

    • Atsakyti
  • teko turėti bendrų reikalų…. nepatikimas žmogus

    • Atsakyti
  • Ponia Labanavičienė „klyną“ galėjo ir prisidengti…. Juk ne playboy viršeliui fotigrafavosi…

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų