I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Viadukas neatlaikė aplinkkelio rekonstrukcijos

Viadukas neatlaikė aplinkkelio rekonstrukcijos

Beveik jau pasibaigusi Panevėžio aplinkkelio rekonstrukcija vis dar niekaip nekabina užbaigtuvių vainiko. Nors vairuotojams čia važiuoti jau lengviau nei darbų pradžioje, kliūčių ruožų jie iki šiol neišvengia.

Vienas tokių kantrybės išbandymų atsirado ant paties viaduko virš kelio Šiauliai–Panevėžys. Baigiantis darbo valandoms čia nusidriekia spūstys, kuriose įstringa tiek vietinių gyventojų automobiliai, tiek tranzitinis transportas. Šioje vietoje remonto darbai, kaip ir visa aplinkkelio rekonstrukcija, prasidėjo prieš metus ir vis dar nesibaigia.

Pasirodo, remontuojamoje kelio atkarpoje kelininkų pastangas sutrukdė netikėtai atsiradusios kliūtys.

„Sutvarkius dešinę viaduko virš kelio Šiauliai–Panevėžys pusę ir įrengus asfalto dangą, nustatyti sijų plyšiai“, – apie pasikeitusius planus kalbėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) atstovas Saulius Jansonas.

I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Visą straipsnį skaitykite liepos 11 dienos (ketvirtadienio|) „Sekundės“ dienraštyje.

Komentarai

  • Panevėžio aplinkelis – didelė nesamonė. Už milźiniškus pinigus pastatyta kažkokia 2+1 nesamonė, vietoj to, kad pastatyti autostrada. Čia buvusio susisiekimo ministro Sinkevičiaus “išradimas”.

  • O kur dabar tas Sinkevicius???? Tegul eina brokelio taisyti. Ta taigi pagauk dabar ji, o darbas nekokybiškas.

  • Ten jau daugiau kaip metus niekas nedirba. Mašinos, fūros priverstos stovėti prie šviesaforo, kad pravažiuotu viena viaduko puse. Niekas, niekas , niekas ten metus nedirba!!! Baisus neūkiškumas.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų