"Sekundės" nuotr.

Iš verslo – į viceministro kėdę

Iš verslo – į viceministro kėdę

 

Socialdemokratų darbo partijos skyriaus Panevėžyje vedlys Petras Narkevičius verčia naują lapą savo politinėje karjeroje. Politikas jau nuo šio penktadienio pradeda darbuotis Žemės ūkio ministerijoje. Panevėžiečiui patikėtas viceministro postas.

P. Narkevičius apie naujas pareigas kalba dar nedrąsiai, tačiau tikina, kad šiam žingsniui yra pasiruošęs.

„Oficialiai pirmoji mano darbo diena jau šį penktadienį. Kol kas nenorėčiau detalizuoti sričių, kurias kuruosiu. Visos smulkmenos bus aptartos pasirašant sutartį“, – teigė P. Narkevičius.

Politikas juokauja, kad žemės ūkis jam nėra svetimas – Biržų rajone turintis sodybą ir keletą hektarų žemės, kurią pats prižiūri. Visgi savo potencialą mato sprendžiant klausimus, susijusius su jo turimu išsilavinimu ir žiniomis. P. Narkevičius – diplomuotas statybų inžinierius.

„Imtis agronomijos klausimų nenorėčiau, bet turiu daug kompetencijos melioracijos, geodezijos, žemės tvarkymo ar nekilnojamojo turto srityse – tai, kas susiję su inžineriniais sprendimais“, – sakė politikas.

P. Narkevičius turi sukaupęs gana nemažą politinį kapitalą – dirbo dviejose Panevėžio miesto Tarybos kadencijose, buvo Panevėžio vicemeru, taip pat Seimo nariu, jam buvo patikėtos Seimo Biudžeto ir Finansų komiteto pirmininko pareigos. Pastaraisiais metais daugiau koncentravosi į šeimos verslą – įmonės, užsiimančios buhalterinių paslaugų teikimu, veiklą, tačiau nuo politikos nenutolo. Palikęs byrančias Darbo partijos gretas, tapo Socialdemokratų darbo partijos skyriaus Panevėžyje pirmininku, kandidatavo į miesto Tarybą. Anot politiko, jis nuolat sulaukdavęs įvairių pasiūlymų, tačiau šis – kitoks, todėl negalėjęs tokio atmesti.

„Turiu nemažą politinį stažą, tad įvairių pasiūlymų būdavo nuolat, o po savivaldos rinkimų jų tik dar labiau padaugėjo. Sprendžiau, prie kurios komandos prisijungti ir kokį pasiūlymą priimti. Vadovauju šeimos verslui, tad niekur ir neskubėjau. Čia pakankamai rimtas iššūkis, kurį nutariau priimti. Iššūkiai yra būtini žmogui, siekiančiam tobulėti“, – kalbėjo P. Narkevičius.

Politiko tvirtinimu, jis dar nėra apsisprendęs, ar kelsis gyventi į Vilnių. Taip pat teks spręsti, kam perleisti savo verslo vairą.

„Tikriausiai būsiu mobilus. Sūnus gyvena Vilniuje, matyt, teks ir važinėti, ir pas sūnų dažniau apsilankyti. O prie arbatos puodelio visi nuspręsime, ką darysime su verslu, gal perims žmona su dukra. Kol kas reikia pajusti tą pasikeitusio gyvenimo pulsą“, – sakė P. Narkevičius.

Komentarai

 • Ir ko tų lapelių nuo gėlės vazone taip prikritę??????????????????????????????????????????????????????????
  Jo, brol, valstybė valstybėlė ……………………………. ………………………………………………….. ………………………………………………….. ……………… ……………………. ………….. ………………… ……………….. ………………………………………… …………………………………………. ……………………………………………
  …………………………………………. …………………………………………. ………………………………………….
  ……………………………… ……………………………………. …………………………………… ………………………………….. ……………………………………. ……………………………………. …………………………………………………………. …………………………………………………… ……………………………………… ……………………………. ……………………………… …………………………………………. ……………………………………… ………………………………………….. ……………………… …………………………… …………………………………………….. …………………………….. …………………………….. …………………………….. ………………………………………………………….. 2016 rinkimų Seimo vyr architektui Urbšiui ar galgi galimai gėda?

 • Taigi… kur daržas. o kur ministerija…. Profesionalas tarp profesionalų.

 • svieto pabaiga! Dar vienas trintukas ministerijoje.

 • Pasaulio pabaiga..avarijos..ir t.t. ir tokios pareigos.nebera zmoniu turbut Lietuvoje

  • Atsakyti
 • Seni bebrai lenda iš savo landų, apgailėtina.

 • Geras darbas Facebooko puslapyje 🙂

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų