P. Židonio nuotr.

Verslo lūšnynai – Sosnovskio barščiams auginti

Verslo lūšnynai – Sosnovskio barščiams auginti

Skaitytojo pasiūlyta tema

Klaipėdos ir Kniaudiškių gatvės pradžioje esančiam sklypui nepriklausomybės pradžioje buvo numatyta tapti verslo centrų oaze, tačiau šiandien tai didžiausia mikrorajono piktžaizdė.

Vietos gyventojų teigimu, šią vasarą čia dar nė karto nebuvo nupjauta žolė, tad tiek vaikai į mokyklas, tiek kelią sutrumpinti norintys suaugusieji jaučiasi taip, tarsi brautųsi per džiungles. Ir dar pilnas pavojų, mat kelias nuklotas duženomis, veši Sosnovskio barščiai, o benamiai nesibodi atlikti gamtinių reikalų.

Panevėžio miesto savivaldybė skundų dėl neprižiūrimo sklypo sulaukia, tačiau būdų, kaip sutramdyti apsileidėlius, iki šiol neradusi.

Kaip „Sekundei“ pasakojo pavardės viešinti nenorinti panevėžietė Rima, ji jau daug metų gyvena Kniaudiškių gatvėje. Norėdama pasiekti autobusų stotelę, Panevėžio miesto polikliniką ar didžiuosius prekybos centrus, keliauja išmintu takeliu nuo prekybos centro „Šermutas“ vidinio kiemo iki Klaipėdos gatvės.

Taip kelias sutrumpėja kelis kartus nei darant lankstą pėsčiųjų takais. Tačiau tamsesniu paros metu susimąstanti, ar tikrai beverta rizikuoti. Žolė vietomis jau kone žmogaus ūgio, šią nuošalią vietą pamėgę ir benamiai, čia tempiantys įvairius senus rakandus.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 6 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų