Asociatyvi „Sekundės“ archyvo nuotr.

Verslininkai šaukiasi ginti nuo išmaldos prašytojų

Verslininkai šaukiasi ginti nuo išmaldos prašytojų

Padėti elgetai – krikščioniška. Veikiausiai tokiu supratimu vadovaujasi Panevėžio politikai, iki šiol nepasiūlę uždrausti mieste prašyti išmaldos.

Aukštaitijos sostinės geraširdiškumas jau varo į neviltį čia veikiančių prekybos centrų valdytojus. Šie nebeišmano, kaip iš parduotuvių prieigų išprašyti mandagaus išmaldos prašytojo įvaizdį praradusius ir net vietos policijai jau gerai žinomus elgetas.

Panevėžyje „Maximos“ prekybos tinklo darbuotojams visai išseko kantrybė kariauti su vienu akiplėšišku išmaldos prašytoju. Pagelbėti prekybininkams negali nė viešosios tvarkos sergėtojai.

Prekybos tinklo „Maxima LT“ atstovės viešiesiems ryšiams Rimos Aukštuolytės teigimu, su elgetomis, jei jie kelia rūpesčių parduotuvėse, šių darbuotojai dažniausiai susitvarko patys. Kilus rimtesniems konfliktams kviečiama policija.

Tačiau vieno nekviesto svečio „Maxima“ ir su pareigūnais nebeįveikia. Prekybininkai nusiteikę su Savivaldybe rimtai kalbėtis apie elgetavimo problemą.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 22 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Išmaldautojai, tai XXI a. susikūręs tinginių sluoksnis, kurie vietoj darbo renkasi ištiestos rankos modelį. O prisiišmaldavę perka bambalį ir voliojasi kur pakliuvo.

  • Prie tarybų valdžios tiek ubagų nebuvo. Ačiū, landzbergi už laisvę!

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų