Aštuonių vaikų tėvas, garsus dainininkas Rodas Stiurtas paskutinės savo atžalos susilaukė, kai jam buvo 64-eri.

Vėlyva tėvystė žvaigždėms – įprasta

Vėlyva tėvystė žvaigždėms – įprasta

Kada, jei ne dabar? Duoklę kino, muzikos ir meno pramonei atidavę Holivudo dievaičiai mėgaujasi vėlyva tėvyste. Ir visai nesvarbu, jog tau jau vos ne aštuoniasdešimt. Juk ne veltui sakoma, jog vaikai – gyvenimo variklis.

Žinant, jog vyriausiu pasaulyje tik ką iškeptu tėvu pripažintas 96-erių indas Ramjitas Raghavas, ne taip sunku įsivaizduoti porą dešimtmečių jaunesnius pasaulinio lygio kino, televizijos grandus, ką tik tapusius tėvais.

96-erių metų Ramjitas, buvęs imtynininkas ir ūkininkas iš Indijos priemiesčio, pirmą kartą tarptautinės žiniasklaidos dėmesio susilaukė 2010 metais, kai gimė jo pirmasis sūnus. R. Raghavas tvirtino, kad tuo metu jam buvo maždaug 94 metai.

Po dvejų metų seniausias pasaulyje tėvas ir vėl nustebino pareiškęs, jog jau visai netrukus sūpuos ir antrąją atžalą – tąsyk jam su žmona gimė mergaitė, o tėvelis jau buvo sulaukęs 96-erių.

Mirė R. Raghavas tik šių metų vasarį, našle palikęs žmoną ir du vaikus.

Vyriausias tėvelis Holivude

Prie ekranų žiūrovus prikaustantys Holivudo grandai nusprendė pasidžiaugti vėlyva tėvyste. Legendinį aktorių Čarlį Čapliną neabejotinai galėtume vadinti vyriausiu Holivudo tėveliu. Jo žmona Una O’Neil pagimdė jų jauniausią sūnų Kristoferį Džeimsą 1962 m., kai Č. Čaplinui buvo 73 metai. Tiesa, aktorius buvo net 36 metais vyresnis už savo žmoną ir vedė ją, kai jai buvo vos 18 metų.

Č. Čaplinas

Sūpuoja antrą atžalą

Ne ką jaunesniu tik ką iškeptu tėveliu šiomis dienomis tapo ir kino žvaigždė 71-erių Ričardas Giras. Su mylimąja Alechandra Silva jie ant rankų sūpuoja jau antrąją atžalą. Ispanijos žiniasklaida prieš kelias dienas pranešė, jog 71-erių aktorius ir 37 metų jo žmona susilaukė berniuko.

Filmo „Graži moteris“ žvaigždė pirmojo sūnaus susilaukė prieš metus – 2019 metų vasarį. Tai, jog netrukus aktoriaus žmona ėmė lauktis antros atžalos, paaiškėjo praėjusiais metais, kai susitikimo su Dalai Lama metu paprašė palaiminti jos įsčiose užsimezgusią naują gyvybę. Pora susituokė civilinės ceremonijos metu Ispanijoje, vėliau vestuves atšoko su draugais JAV.

Jiedu susipažino 2014 metais prabangiame viešbutyje Italijoje, kurį moteris įsigijo su buvusiu vyru. A. Silva turi 6-erių sūnų Albertą iš ankstesnių santykių.

R. Giras prieš tai susitikinėjo su ne viena garsia moterimi. Tarp jo simpatijų buvo Priscila Presli, Kim Beisindžer. 1991 metais aktorius susituokė su supermodeliu Sindi Krauford, tačiau santuoka truko tik ketverius metus. 2002 metais žvaigždė vedė modelį ir aktorę Kari Lauel. Jie susilaukė sūnaus Humerio Džeimso Džigmo Giro, kuris gimė 2000-aisiais. Santuoka truko 11 metų.

R. Giras su žmona

Vaikai iš mėgintuvėlio

Garsusis JAV aktorius, režisierius ir prodiuseris Robertas De Niras, sukūręs ne vieną įsimintiną vaidmenį, tėčio vaidmens ėmėsi, kai jam buvo 68 metai. 2011-aisiais jis su savo antrąja žmona Greis Haitauer pasitiko pasaulį išvydusią dukrą Helen Greis.

Įdomu tai, jog tarp Roberto žmonų ir mylimųjų – vien tamsiaodės gražuolės. Tai pirmoji žmona Dajena Ebot, modeliai Tuki Smit ir Naomi Kembel bei antroji žmona, su kuria aktorius gyvena iki šiol, Greis Haitauer. Susituokė jiedu 1997 m.

Greis ir Robertas iš viso augina tris vaikus: dvynius Džulijaną ir Aroną ir jau minėtą, vieno vyriausio Holivudo tėvelio titulą jam pelniusią Heleną Greis. Tiesa, visi kino žvaigždės vaikai – iš mėgintuvėlio.

R. De Niro

Paklydėlis genijus

Kubizmo tėvu vadinamas garsusis tapybos genijus Pablas Pikasas visada mėgo moterų dėmesį. Tad visai nenuostabu, jog ketvirtasis dailininko vaikas – dukra Paloma gimė 1949 m., kai jam jau buvo 68 metai.

Paskutinė Pablo Pikaso gyvenimo moteris buvo 45 metais jaunesnė pozuotoja Žaklina Rokju. Moteris garbino savo vyrą – mėgo bučiuoti jam rankas ir vadino saule. Tačiau net toks atsidavimas neišgelbėjo nuo vienadienių vyro romanų. Pablas nusižiūrėdavo jaunas merginas ir padovanodavo joms auksinę mažo žmogaus skulptūrėlę su dideliu falu. Tai buvo ženklas, kad norėtų jas įsiversti į lovą. Tada dailininkas jau buvo perkopęs septintą dešimtį.

Pablas Pikasas buvo itin produktyvus menininkas – nutapė 1900 paveikslus, paliko 3200 keramikos darbus, 1200 skulptūrų, sukūrė 7000 piešinių, tačiau kaip tornadas lamdė artimųjų gyvenimus. Pirmoji jo žmona iš nevilties dėl palaidūniško vyro gyvenimo būdo pasikorė, antroji žmona mirus dailininkui nusišovė. Sužlugdyti buvo ir vaikai bei vaikaičiai. Sūnus Paulas gyvenimą baigė kaip beviltiškas alkoholikas, o šio sūnus ir duktė senelį viešai kaltino dėl nelaimingos vaikystės.

P. Pikasas

Pirma atžala – 67-erių

Garsus komikas Stivas Martinas, regis, tapti tėvu ir šį tą palikti po savęs visai nesiskubino. Pirmą kartą tėvu jis tapo būdamas 67-erių. 2013 metų gruodį jo žmona Anė Stringfild, kuriai tuomet buvo 41, pagimdė kūdikį, tačiau pora šį faktą sėkmingai nuslėpė.

Tik po kurio laiko kino juostos „Nuotakos tėvas“ žvaigždė ir jo žmona buvo pastebėti su kūdikiu ant rankų ramiai sau leidžiantis laiką kartu.

Artimi šaltiniai teigė, jog aktorius labai saugo savo šeimos privatumą, todėl apie kūdikio gimimą viešai nenorėjo ir dabar visai nenori kalbėti. Juolab kad palikuonio pora stengėsi susilaukti ilgus metus.

S. Martinas ir A. Stringfild susituokė 2007-ųjų liepą. Tuoktuvių ceremonija vyko Los Andžele, aktoriaus namuose.

S. Martinas su žmona

Vaikus buvo apleidęs

Aštuonių vaikų tėvas, garsus dainininkas Rodas Stiurtas paskutinės savo atžalos susilaukė, kai jam buvo 64-eri. Jo žmona tuomet pagimdė pagranduką Eideną. Šiuo metu muzikos grandui jau 75-eri ir vieno interviu metu jis sutiko atverti širdį, kalbėdamas apie tėvystę.

Rodas Stiurtas neslėpė, jog susidūrė su tėvystės problemomis. Jo keturiolikmetis sūnus Alasteris išgyveno nelengva paauglystės laikotarpį. Interviu Rodas prisipažino, kad pasiilgo savo sūnaus, kai šis buvo mažas: „Pirmiausia jis žaidė kompiuterinius žaidimus, dabar iš rankų nepaleidžia telefono ir yra susikoncentravęs į susirašinėjimus su mergaitėmis. Liūdžiu, nes jaučiu, kad praradau sūnų“, – tuomet kalbėjo R. Stiurtas.

75-erių atlikėjas susituokęs su 49-erių modeliu Peni Lankaster, pora augina du vaikus – keturiolikos Alasterį ir devynerių Eideną. Rodo vyriausiai dukrai Sarai, kurios atlikėjas atsisakė ir tik neseniai pradėjo bendrauti, jau suėjo 56-eri. Vyras gailisi dėl savo jaunystės poelgių, jam iki šiol sunku kalbėti apie tėvystę. Būdamas karjeros aukštumose atlikėjas apleido visus savo vaikus ir retai juos matydavo.

R. Stiurtas su vaikais

Parengta pagal people.com

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų