Velykų rytą sukrėtė tragedija Smėlynės gatvėje

Velykų rytą sukrėtė tragedija Smėlynės gatvėje

Šventinis sekmadienis Panevėžyje prasidėjo pranešimu apie šiurpų nužudymą, tačiau ir vėliau pareigūnams iškvietimų netrūko – piliečiai vienas kitą kūlė bare ir namuose, važinėjo apsiginklavę.

Kaip jau buvo pranešta, balandžio 21-ąją, 11 val., Smėlynės gatvėje, namuose rastas moters, gimusios 1965 metais, kūnas su durtinėmis žaizdomis. Įtariamasis – metais jaunesnis vyras – rastas nusižudęs.

Kiek daugiau nei po valandos policija sulaukė 1983 metais gimusios Panevėžio rajono gyventojos skambučio. Moteris pranešė, kad prieš ją smurtavo neblaivus (1,01 promilės girtumas) penkeriais metais vyresnis sutuoktinis. Įtariamasis sulaikytas.

Jau vakare, po 20 val., į policiją pagalbos kreipėsi 1985-aisiais gimusi panevėžietė. Jos devynmetis sūnus pasisakė, kad prieš jį smurtavo nepažįstamas vyras – spyrė vaikui į pilvą.

Smurto artimojoje aplinkoje atvejų Velykų dieną, deja, netrūko visoje apskrityje. O Panevėžyje, prieš pat vidurnaktį, nukentėjo baro lankytojas.

1972 metais gimęs panevėžietis pranešė, kad kelios minutės po 23 val. alaus bare Molainių gatvėje prie jo priėjęs nepažįstamas asmuo puolė muštis. Užpuolikas galva smogė nukentėjusiajam į dešinį antakį, po to kumščiu – į veidą.

Jau pirmadienį, penkios minutės po pusiaunakčio, Panevėžyje, Tinklų gatvėje patikrinti sustabdytas „Peugeot“ pateikė pareigūnams nemalonią staigmeną. Automobilyje, kurį vairavo 2000 metais gimęs Kupiškio rajono gyventojas, apžiūros metu po priekine keleivio sėdyne rasta teleskopinė lazda. Įtariamasis neteisėtu disponavimu nešaunamuoju ginklu sulaikytas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų