T. Markelevičiaus nuotr.

Vėlų vakarą iš buto per langą skriejo ir baldai, ir uogienės

Vėlų vakarą iš buto per langą skriejo ir baldai, ir uogienės

Specialiosios tarnybos pirmadienio vakarą Panevėžyje lėkė į Dariaus ir Girėno gatvę, kur pro daugiabučio langą vienas paskui kito skrido ir baldai, ir įvairūs rakandai.

Apie agresyvų bute užsibarikadavusį ir įvairius daiktus pro langą iš penkto aukšto mėtantį vyrą Bendrajam pagalbos centrui pranešta apie 20.30 val.

Įvykio liudininkai pradžioje girdėjo vyrą piktai šūkaujant, o netrukus žemyn ėmė skrieti, kas tik jam papuolė po ranka: baldai, paveikslai, drabužiai, stiklainiai su uogienėmis. Kai kurie daiktai pataikė ant kieme stovėjusių automobilių „Seat Altea“ ir „Opel Astra“ bei juos apgadino. Transporto priemonių savininkai nuostolį įvertino daugiau nei 500 eurų.

Atvykusiems pareigūnams siautėjantis vyras buto durų neatidarė, todėl į pagalbą teko kviestis ugniagesius. Šie ėmė pjauti duris, bet užbaigti darbo neprireikė – šeimininkas pats jas atidarė. Turtą pro langą išsvaidęs panevėžietis nebuvo gerai nusiteikęs, elgėsi agresyviai, todėl pareigūnams teko neliko nieko kito, kaip panaudojus ašarines dujas jį sulaikyti. Vyriškis perduotas medikams.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, 41-erių vyras policijai gerai žinomas dėl įvairių nusikalstamų veikų: viešosios tvarkos pažeidimo, vagysčių, sukčiavimo.

Komentarai

  • Ar nesumaišėte erelių?Vienas mėtė daiktus Dariaus ir Girėno gt.,kitas Prekybos g.bet pagal apibūdinimą,tai sumaišyti jų „nuopelnai“.

  • Tai kad tikrai jų „nuopelnai“ nesumaišyti. Gal jūs pats kažką maišote.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų