Vasaros išpardavimas Panevėžyje: prekybininkai žada rekordines nuolaidas

Vasaros išpardavimas Panevėžyje: prekybininkai žada rekordines nuolaidas

Vasaros vidurys ne tik atostogų ar išvykų prie jūros metas, bet ir laikas didžiajam sezono išpardavimui. Norintieji įsigyti stilingų drabužių, avalynės ar reikiamų buities prekių puikiai žino, kad vidurvasaris yra pats tinkamiausias visiems pirkiniams. Panevėžiečiams bei visos Aukštaitijos gyventojams verta nepraleisti vieno didžiausių sezono išpardavimų, kuris vyks jau liepos 14–16 d.

Geriausių vasaros prekių su puikia nuolaida minėtomis didžiojo išpardavimo dienomis bus galima įsigyti prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas“. Karščiausias nuolaidas taikys pačios įvairiausios prekybos centre įsikūrusios parduotuvės.

Mėgstantieji aktyvų gyvenimo būdą ir sportą parduotuvėje „Winner Sport“ ras itin daug prekių su nuolaida: visoms prekėms nuo 30 %, o „Emporio Armani“ prekės ženklui bus taikoma net 40 % nuolaida. „Sports Direct“ visoms prekėms siūlo net iki 60 % nuolaidas. „Hummel“ bus taikomos iki 30 % nuolaidos.

Taip pat rekomenduojame užsukti ir į parduotuvę „Puma“, kur bus taikoma 15 % nuolaida perkant dvi ir daugiau prekių, bei „Regatta“, kur nuolaidos sieks nuo 50 % iki net 75 %. O „Hiatus“ nudžiugins ieškančiuosius kokybiškos aktyvaus laisvalaikio aprangos. Minėtoje parduotuvėje bus taikoma 40 % nuolaida avalynei, 40 % „Didriksons“ aprangai ir net 50 % nuolaida „Columbia“ aprangai.

Ieškantiesiems naujų drabužių vertėtų aplankyti parduotuves „Kietas stilius“ bei „Urtė“. Ten visoms nenukainotoms prekėms bus taikoma net 20 % nuolaida. Na, o „Džinsų centras“ taikys 30 %  nuolaidą visoms prekėms, o visos pažymėtos prekės kainuos net 50 % pigiau.

Stilingoms moterims drabužių pigiau bus galima įsigyti „Panda Shop“, čia moteriškiems vasariniams drabužiams bei sandalams bus taikomos nuo 20 % iki 50 % nuolaidos. „ADDA stiliaus namai“ siūlo iki 30 %  nuolaidas visoms prekėms. „Dilart“ taikys nuo 10 % iki 40 % nuolaidas, o „Trikotažas LT“ vasaros kolekcijai siūlo iki 50 % nuolaidas.  „Batų kalnas“ siūlo net iki 70 % nuolaidas. Taip pat puikius pasiūlymus taikys „Sidonas“, kur nuolaidos nuo 10 %, „Matoma“ – ten 20 % nuolaida visoms prekėms ir 50 % pažymėtoms prekėms. Lietuvių dizainerių kurtus drabužius parduodanti parduotuvė „Piewa“, klientus džiugins 10 % nuolaida visoms prekėms ir iki 30 % pigesnėmis pažymėtomis prekėmis. „Poilsiui, miegui“ taip siūlys puikias nuolaidas – 20 % visoms prekėms bei 25 % perkant dvi ir daugiau prekių. „Tomas Gold“ aksesuaramas taikys net iki 42 %  nuolaidas.

Nespėjusiesiems įsigyti akinių nuo saulės arba ieškantiesiems stilingų rėmelių taip pat puikios žinios – „Optikos pasaulyje“ „Ray Ban“ ir „LiuJo“ akiniai išpardavimų dienomis kainuos vos 99 Eur, o akinių rėmeliams ir akiniams nuo saulės bus taikoma iki 40 % nuolaida.

Vasaros išpardavimo metu puiki proga pirkti ir kosmetikos priemones. Parduotuvė „Vivi“ visai kosmetikai taikys 40 % nuolaidą, o perkantiesiems už 20 Eur ir daugiau bus dovanojamos įvairios dovanos. Parduotuvėje „DROGAS“ taip pat vyraus nuolaidų karštinė. Ten su „DROGAS“ kortele nuolaidos sieks  net iki 40 %. „Vitrina PRO“ taip pat siūlo savo produkcijai nuo 20 % iki 50 % nuolaidas. „Sveikatinėje“ visoms prekėms bus taikoma 20 % nuolaida, o kompresinės profilaktinės kojinės ir pažymėtos vasarinės vaikiškos basutės kainuos net 30 % pigiau.

Knygynas „Vaga“ siūlys įsigyti net 20 % pigesnių knygų, o „Savex Galerijoje“  nenukainotos prekės bus 30 % pigesnės, rėminimo paslaugoms bus taikoma 20 % nuolaida.

Įsirengiantiesiems naujus namus arba ieškantiesiems namų apyvokos daiktų bei buitinės technikos taip pat vertėtų aplankyti išpardavimą. „Topo Centras“ pažymėtoms prekėms siūlo iki 30 % nuolaidas, „Gerduva“ visoms prekėms taikys 25 % nuolaidą, „Žana“ – net iki 60 %, „Metalo amžius“ – 40 % nuolaidą keptuvėms „Black Cube“, „Magrės baldai“ 20 % nuolaidą taikys baldams iš ekspozicijos ir sandėlio, „Rubin“, „Titan“, MM kolekcijoms, o „Lonas“ – 14 % klasikinės kolekcijos čiužiniams, atčiužiniams ir pagalvėms. O štai parduotuvėje „Dubingiai“ lauks 30 % nuolaida vinilinėms grindims, 25 % tapetams ir 20 % kilimams bei interjero detalėms. Negana to, „Viasat“ taikys 20 % nuolaidą antenoms ir TV laikikliams. „Ekoliumenas“ pažymėtiems šviestuvams taikys net iki 60 % nuolaidas.

Norintiesiems pirkti baldų pravartu užsukti į „Natur baldai“, kur išpardavimo metu bus taikoma 20 % nuolaida baldams iš beržo masyvo, bei į „Venta“, kur ekspozicijoje esančioms kėdėms bus taikoma 20 % nuolaida,  stalams – 10 %.

Gurmanai taip pat ras ypatingų maisto prekių bei gėrimų su nuolaida. „Bottlery“ taikys 15 % nuolaidą konservuotoms daržovėms ir mineraliniam vandeniui, „Piacetto“ džiugins 50 %  nuolaida kakavai ir „PURE“ juodajai arbatai, „Alsteka“ – 10 % girai, o „Keturi skoniai“ taikys 20 % nuolaidą olandiškiems sūriams. „Anyžius“ taikys 20 % nuolaidą prieskonių mišiniams ir aromatinei kavai, o „Rūta“ – 20 % saldainių dėžutėmis ir guminukams ir 10 %  nuolaidą liofilizuotoms uogoms ir šokoladinėms figūroms.

Parduotuvė „Norfa“ taip pat džiugins specialiais pasiūlymais išpardavimo dienos proga: čia lauks 30 % nuolaida stiklainiams ir dangteliams, 35 % akiniams nuo saulės, žemėms ir substratams, saulės energija įkraunamiems šviestuvams, sodo darbo įrankiams, 40 % nuolaida ventiliatoriams, palapinėms, miegmaišiams, lauko baldams, kepimo grotelėms, iešmams, kepsninėms, dviračių aksesuarams, žūklės įrankiams, pripučiamoms paplūdimio prekėms, baseinams, kamuoliams ir lauko žaidimams, maudymosi drabužiams, vasarinei avalynei, paplūdimio šlepetėms, vandens batams, tekstiliniams rankšluosčiams, kepurėms ir skrybėlėms, paplūdimio rankinėms, 50 %  nuolaida vandens šautuvams ir smėlio žaislams.

Didžiulis vasaros išpardavimas vyks liepos 14–16 d. Panevėžyje, prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas“.

 

Komentarai

  • na va paleido anti- dabar daugybe zmoneliu puls ieskoti nuolaidu ir vel eiline apgavyste

    • Pries kaltinant reiketu patikrinti.

  • Vaziuokite i Ispanija,ten jau dabar 70%nuolaida

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų