P. Židonio nuotr.

Varžybų baigtį sprendė kumščiais

Varžybų baigtį sprendė kumščiais

Sporto varžybos be sirgalių palaikymo – ne varžybos. Tačiau tai, kas savaitgalį dėjosi Panevėžyje, „Cido“ arenoje ir jos prieigose, labiau priminė kovinį filmą.

Po dramatiškai pasibaigusių rungtynių tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir jam pralaimėjusios Vilniaus „Ryto“ komandų pastarosios sirgaliai panevėžiečiams kibo į atlapus. Malšinti muštynių sulėkė du policijos ekipažai, į pagalbą pasitelkti ir tuo metu mieste budėję patruliai. Arenos valdytojai tvirtina, kad tokią susitikimo baigtį buvo galima numatyti: nuo pat pirmųjų minučių „Ryto“ sirgaliai ėmė grasinti riaušėmis. Apie tai, kas vyko po rungtynių, patys krepšinio klubai nekomentuoja – atsiribojo tylos siena.

Šeštadienį Panevėžyje vykusi „Lietkabelio“ ir „Ryto“ dvikova iki pat paskutinių rungtynių minučių išlaikė intrigą. Tik paskutinio kėlinio pabaigoje Panevėžio krepšinio klubas išplėšė pergalę vos trimis taškais. Po audringų varžybų „Lietkabelio“ aistruoliai neskubėjo skirstytis – arenos aikštelėje aptarinėjo įspūdžius. Tačiau, pasak liudininkų, turbūt dėl kartėlio po pralaimėtų rungtynių „Ryto“ sirgaliai nesuvaldė emocijų. Arenoje budėję policijos pareigūnai į muštynes įsivėlusius sirgalius nedelsiant išskirstė – du vilniečiai palydėti į areštinę, o du sumušti panevėžiečiai atsidūrė medikų globoje.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, vienas iš nukentėjusiųjų pagalbos atsisakė, kitam buvo prakirsta lūpa. Visi konflikto dalyviai, išskyrus vieną 31-erių nukentėjusįjį, buvo vartoję alkoholio. 42-ejų panevėžiečiui nustatytas 0,31 prom. girtumas, o svečiai iš sostinės pralaimėjimą daug gausiau aplaistė: 21-erių jaunuoliui nustatytas 1,41 prom., o penkiasdešimtmečiui – 0,94 prom. girtumas. Pastarajam taip pat buvo prakirsta viršutinė lūpa.

„Nėra dažnas atvejis, kad sporto rungtynės pasibaigtų tokiomis muštynėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Šiuo metu vyksta tyrimas, tad įtariamųjų gali būti ir daugiau“, – sakė T. Martinaitis.

Visą straipsnį skaitykite vasario 3 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Nebesivalo rito fanai;)

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų