„Sekundės“ nuotr.

Vartai į Rožyną – vėl apžėlę ir apšiukšlinti

Vartai į Rožyną – vėl apžėlę ir apšiukšlinti

Prieš metus visam Panevėžiui, o ypač Rožyno mikrorajono gyventojams suteikta viltis, kad vartai į šį individualių namų rajoną – tuoj už geležinkelio pervažos ilgą laiką buvęs apleistas sklypas – taps civilizuota vieta, nesipildo.

Dar pernai gruodį ties Smėlynės ir Geležinkelio gatvių sankirta iškilęs stendas skelbė, kad čia iškils išvaizdus prekybos paskirties pastatas.

Projekte buvo nurodoma, kad prie pervažos turėtų iškilti beveik 665 kv. m pastatas su rūsiu ir automobilių stovėjimo aikštele. Prekybos paskirties patalpose numatytos 9 darbo vietos, o vienu metu čia būtų aptarnaujama iki 87 gyventojų.

Dabar ir pats stendas su būsimojo statinio vizualizacija dingęs, ir privatus sklypas liko nepaliestas, apaugęs iš po sniego styrančiomis piktžolėmis. Vietoje modernaus pastato čia auga pilamų šiukšlių kalnai.

„Neslėpsiu, man gėda prieš giminaičius, atvažiuojančius į svečius. Pirmas vaizdas, kurį pamato atvažiavę į šį rajoną, – turbūt dešimtmečius nešienautas sklypas, o jame – šiukšlės. Atrodo, tarsi važiuotų pas didžiausius apsileidėlius“, – piktinosi Rožyno gyventoja Genutė Bieliauskienė.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 9 dienos „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų