Vandalai siautėjo Kniaudiškių gatvėje: sumaitoti automobiliai, sugadintas balkonas

Vandalai siautėjo Kniaudiškių gatvėje: sumaitoti automobiliai, sugadintas balkonas

Kniaudiškių gatvės Panevėžyje gyventojams šeštadienio rytas prasidėjo nemenkais rūpesčiais. Naktį vandalai nusiaubė šešis gatvėje stovėjusius lengvuosius automobilius bei suniokojo daugiabučio namo balkoną. Visiems automobiliams iškulti galiniai langai, o į balkoną, panašu, galėjo būti šaudoma.

Pirmasis chuliganų eibes pastebėjo 42-ejų panevėžietis, apie 7.45 val. atėjęs prie Kniaudiškių g. paliko automobilio „Citroen C4“. Vandalai išdaužė bagažinės dangčio lango stiklą. Automobilio savininkas skaičiuoja patyręs 200 eurų nuostolį.

Kitas 64-erių tos pačios gatvės gyventojas apie 7.30 val. pastebėjo, kad apgadintas jo buto balkonas – įskeltas balkono durų stiklo paketas bei padarytos kiauriminės skylės balkono rėmo stikluose. Buto šeimininkas suskaičiavo 80 eurų žalą.

Nuostolių neišvengė ir 73-ejų panevėžietis. Jis apie 7.50 val. atėjęs prie Kniaudiškių g. stovėjusio automobilio „Toyota Auris“ rado išdaužtą jo galinio lango stiklą. Jį sutvarkyti vyrui kainuos apie 160 eurų.

Tą patį rytą apie 8 val. 34-erių panevėžietė irgi rado išdaužtą automobilio „Honda“ galinio lango stiklą. Moteris nuostolį įvertino 210 eurų.

Tokios pačios staigmenos sulaukė ir 57-erių Kniaudiškių g. gyventojas. Jo automobiliui „Volkswagen Passat“ taip pat išdaužtas galinio lango stiklas. Žala siekia 160 eurų.

Kitas tos pačios gatvės 65-erių gyventojas apie 11 val. atėjęs prie automobilio „Renault Espace“ pastebėjo išdaužtą jo galinio lango stiklą. Nuostolis – 150 eurų.

Policija pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

 

Komentarai

  • Ta saudanti pyderasta is 41-43 namo pakabinsiu ant medzio.

    • Atsakyti
  • Tokius nevykelius farai galetu šauditi,tipo pasipriešino ir šuvis į koją.

  • ka gi tos ožkos gali pavairuot passata tik

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų