Asociatyvi „Sekundės“ nuotr.

Vandalai nusiaubė gatvėje paliktą automobilį

Vandalai nusiaubė gatvėje paliktą automobilį

Baigiantis darbo dienai prie gatvėje palikto automobilio atėjęs panevėžietis rado jį apvogtą ir apgadintą.

58-erių vyras policijai pranešė, jog pirmadienį J. Janonio gatvėje pastatęs automobilį „VW Phaeton“, prie jo sugrįžęs apie 17 val., išvydo ne tik apiplėštą, bet ir nuniokotą.

Nuo automobilio nuplėšti dešinės ir kairės pusių užpakalinio vaizdo veidrodėlių stikliukai, apgadinti dešinės ir kairės pusių veidrodėlių plastikiniai korpusai, pavogti automobilio priekinio stiklo valytuvai. Negana to, suskaldytas priekinis šildomas stiklas, subraižytas variklio dangtis, subraižyta kairės pusės priekinių durų apdaila.

Savininkas tikslina nuostolius.

Komentarai

  • Tokia nuojauta kad kažkieno neprivacia vietą uzstatei, patikrink kas ten stato auto ir bus aisku

  • Ir vėl siaučia Panevežio pyderai.

  • Iškrypelius šaiditi.

  • Pas mane buvo tokia pati situacija. Gryzau velai po darbo kieme vietos nebuvo kur statyti, nenorejau uzstatyti siuksliu konteinerio, nes kaip tik ryta turejo atvaziuoti paimti tai pastaciau is gatves puses prie namo. Kita diena atejas radau subraizyra, apgadinta panasiais veiksmais kaip sio vyro VW. Iskvieciau policija. Jie net nesugebejo uzpildyti protokola ar surasyti ivyki. Tik pakalbejo, ka itari? Cia bevaises paieskos.. zidziu ! Taip ir likau nieko nepeses. Nezinau net ka sakyti ir ka daryti. Kaune irgi debilu pilna.

  • Daugiau kameru ant namu.Nesunku ir po savo palange pasikabinti ir i +- savo masina atsiderinti.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų