Valys miestą nuo surūdijusių pašto dėžučių

Valys miestą nuo surūdijusių pašto dėžučių

Panevėžio miesto savivaldybė siekia išvalyti miestą nuo jį teršiančių pašto dėžučių blokų. Dažnai tai tiesiog nenaudojami, surūdiję, aplūžę savo laikmetį atgyvenę reliktai.

Vasario 3 d. Teisės ir viešosios tvarkos skyrius pradeda patikrinimus, kuriais norime užfiksuoti galimai nenaudojamus pašto dėžučių blokus. Šiuo metu esame suskaičiavę 42, tačiau jų gali būti daugiau. Todėl po miestą važinės specialistai, tikimės ir visuomenės pagalbos“, – sako Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja Daiva Svirelienė.

Gyventojai apie pašto dėžučių blokus (nurodant adresą) kviečiami pranešti el. paštu viesojitvarka@panevezys.lt, tel. 501 393.

Savivaldybei kuo tikslesnė informacija būtina, nes planuoja kreiptis į teismą dėl nenaudojamų korespondencijos dėžučių demontavimo.

Komentarai

  • Nevalos ir chuliganai.

  • Pijokams auksiniu pasto dezuciu nereikejo…..

  • Tos dėžutės yra pašto inventorius:ne mažus pinigus kainavę,centralizuotai pastatytos,remontuojamos ir dažomos.O kai Masiulio dėka paštas patapo cibuliukų sėklų pardavėjas-dėžutės tapo nereikalingos.Tegul nusikabina ir šaligatvius sutvarko. Kodėl Savivaldybė turi rūpintis?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų