P. Židonio nuotr.

Valstiečių gatvei „matuojamas“ šventojo vardas

Valstiečių gatvei „matuojamas“ šventojo vardas

Panevėžio politikė siūlo vakarinėje miesto dalyje esančią Valstiečių gatvę pervadinti kandidato į palaimintuosius kunigo Alfonso Lipniūno vardu. Patys Valstiečių gatvės gyventojai tokia idėja nesusižavėjo.

Panevėžio G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje praėjusią savaitę pristatant knygą apie kunigą Alfonsą Lipniūną, miesto Tarybos narė konservatorė Indiana Grigienė viešai pranešė ėmusis iniciatyvos, kad mieste esančiai Valstiečių gatvei būtų suteiktas šio dvasininko vardas.

Tokia žinia sulaukė susirinkusiųjų plojimų.

I. Grigienė sako neabejojanti, kad turėti šio kandidato į palaimintuosius, kuriam ateityje turėtų būti suteiktas ir šventojo titulas, vardu pavadintą gatvę Panevėžiui būtų garbė.

A. Lipniūno gatvė yra Pasvalio rajone, Talkoniuose – kaime, kuriame šis kunigas kankinys gimė. A. Lipniūno vardu vieną gatvių pavadino ir Vilniaus gyventojai.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 15 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • panevezyje yra lipniuno mokykla, ar neatrodys juokinga ir mokykla ir gatve, sviestas sviestuotas.

  • galutinis varijantas turbut bus konservatoriu

  • O gyventojams nauji rūpesčiai- persiregistruot, nuosavybę įteisint, reziumuojant-viskas kainuoja.

  • visa tai vadinasi -rinkimai arteja, o kad panevezio koncervai yra partija be jokiu normaliu ideju tai akivaizdu, tai ir tesugeba gatviu pavadinimus is naujo strateguoti, tiesiog pirmo svarbumo darbas miestui, na dar kaip prieda broniu i merus stums, kad butu pilnas neigalumo komplektas))))

  • Jei jau jie (gyventojai) valstiečiai, tai tegul taip ir vadinasi. Kam mėtyti perlus kiaulėms?!

  • O kur Valstiečių g. gyventojams pareikšt nuomonę, kad jie prieš tokias Indianos iniciatyvas? Registruoja naujas gatves, tegul jas ir pavadina kaip tik nori. Kodėl gyventojams, dėl jos užgaidos sukelt papildomų rupesčių ir išlaidų.

    • Atsakyti
    • malčy kolchoz 🙂

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų