„Valstiečiai“ ragina valdančiuosius nutraukti „Lietuvos visuomenės skaldymą ir priešinimą“

„Valstiečiai“ ragina valdančiuosius nutraukti „Lietuvos visuomenės skaldymą ir priešinimą“

Opoziciniai „valstiečiai“ šeštadienį paragino valdančiuosius politikus atsisakyti visuomenę priešinančių iniciatyvų ir susitelkti ties kitas klausimais.

„Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (…) ragina valdančiąją daugumą nutraukti Lietuvos visuomenės skaldymą ir priešinimą, rudens sesijoje atsisakyti prieštaringų, prieš tradicinę šeimą ar tradicinį lyties suvokimą nukreiptų projektų (partnerystės, kaip šeimos teisinio santykio įteisinimo, Stambulo konvencijos ratifikavimo), nesiekti narkotikų dekriminalizavimo, alkoholio vartojimo mažinimo priemonių atšaukimo, nedidinti mokesčių, neįvedinėti naujų, tame tarpe ir žemės ūkyje“, – teigiama partijos suvažiavimo Naisiuose patvirtintoje rezoliucijoje.

Dokumente valdantieji paraginti „kartu susitelkti ne ties kultūriniais karais, o ties ekonominių, socialinių, sveikatos bei švietimo klausimų sprendimu bei nelegalios migracijos užkardymu“.

„Visuomet esame pasirengę bendradarbiauti, tačiau niekada nesutiksime su vertybių atsisakymu, Lietuvos žmonių niekinančiu skirstymu ar ekonominių sąlygų, menkinančių žmogaus prigimtinį orumą, kūrimu“, – rašoma rezoliucijoje.

„Valstiečiai“ tvirtina, kad dabartinė politinė dauguma pastarąjį pusmetį buvo linkusi naikinti tradicines vertybes, kas priešino ir taip jau koronaviruso pandemijos ištiktą kritinėje situacijoje gyvenančią visuomenę. Valdantieji, anot partijos, vengė rūpintis „tautos išlikimą lemsiančiais saugumo, ekonominės gerovės, švietimo  bei sveikatos klausimais“.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga turi didžiausią opozicinę frakciją Seime iš 32 narių, šeši partijos politikai dirba savivaldybių merais.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Komentarai

  • da pašly vy… tenai, ir grait ne grįžkit…

    • Atsakyti
  • Kudakuoja , o kiaušinių nematyt.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų