„Valstiečiai“ prarado paskutinį postą Panevėžio valdžioje

„Valstiečiai“ prarado paskutinį postą Panevėžio valdžioje

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga iki galo išbarstė visą Aukštaitijos sostinėje sukauptą politinį kapitalą. Partijos valdybai panaikinus Panevėžio skyrių, iš mero patarėjo švietimo klausimais pareigų atleidžiamas ir susikompromitavusiai skyriaus pirmininkei Gretai Kildišienei artimas, buvęs jos pavaduotojas Deividas Labanavičius.

Po mėnesį trukusių tėvystės atostogų D. Labanavičius šiandien į darbą sugrįžo tik susirinkti daiktų. Prašymą atleisti iš pareigų asmeniškai prašant merui įteikusio patarėjo paskutinė darbo diena – ateinantis antradienis.

Pasak mero Ryčio Račkausko, šis politinio pasitikėjimo postas neteko prasmės miesto Taryboje nelikus nė vieno „valstiečio“.

„Formuojant valdančiąją daugumą buvo sutarta su koalicijos partneriais „valstiečiais“ dėl mero patarėjo pareigų. Panevėžyje nelikus partijos, susitarimai irgi nebeteko prasmės“, – teigė meras.

Anot mero, atleidus D. Labanavičių iš pareigų, mero patarėjo etatas liks nepanaikintas, tačiau į šią vietą nebus įdarbinamas žmogus. Tai jau antrasis Tarybos sekretoriate neužimtas etatas. Laisva liko sekretoriato vedėjo vieta, kai iš Tarybos valdančiosios daugumos pasitraukus socialdemokratams iš šio politinio pasitikėjimo posto turėjo trauktis jų deleguota Ingrida Mazaliauskienė.

Panevėžio miesto Taryboje buvę du „valstiečių“ atstovai Tomas Josas ir Juozas Bečelis patvirtino, jog LVŽS valdybai panaikinus Panevėžio skyrių jiedu sugrįžti į partijos gretas nebeketinantys.

Artimiausiame miesto Tarybos posėdyje jiedu rengiasi paskelbti apie frakcijos naują pavadinimą, kuriame nebeliks LVŽS vardo.

Tačiau nutraukę saitus su „valstiečiais“ ir T. Josas, ir J. Bečelis teigia liksiantys dirbti Tarybos valdančiojoje daugumoje.

Komentarai

  • Gal ir paveluotai bet vistiek gerai kad yra valomi prisvile neskaniu istoriju puodai

  • O banko durys turi rankeną tik iš vienos pusės.
    Partija paaukojo jauno žmogaus karjerą, atrodo.

  • Partija savais pasirūpins.

    • Atsakyti
  • Et tos moterys…

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų