Delfi nuotr.

„Valstiečiai“ atšaukė P. Urbšį iš Seimo seniūnų sueigos

„Valstiečiai“ atšaukė P. Urbšį iš Seimo seniūnų sueigos

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija nutarė iš Seimo seniūnų sueigos atšaukti Povilą Urbšį, jau senokai nesutariantį su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu.

„Turiu jus informuoti, kad ką tik mūsų frakcija balsavo, kad Povilą Urbšį seniūnų sueigoje pakeičia Viktoras Rinkevičius“, – ketvirtadienį Seime žurnalistus informavo R. Karbauskis.

Seniūnų sueigą sudaro parlamento vadovybės nariai ir frakcijų atstovai. Ji svarsto Seimo sesijos darbų programas bei plenarinių posėdžių darbotvarkes, derina Seimo komitetų ir frakcijų darbo organizavimo klausimus.

R. Karbauskis yra apkaltinęs P. Urbšį veikimu prieš frakciją.

„Jo veiksmai nukreipti prieš frakciją, prieš mane, kaip frakcijos vadovą. Tai tokia kryptinga veikla“, – šią savaitę BNS tvirtino R. Karbauskis.

Jis neatmetė, kad bus keliamas klausimas ir dėl P. Urbšio šalinimo iš LVŽS frakcijos.

P. Urbšys yra kritikavęs R. Karbauskį dėl jo elgesio kilus skandalui dėl Gretos Kildišienės, ragino atsakyti į visus klausimus, susijusius su trąšų importu, grasino trauktis iš LVŽS frakcijos, jeigu nebus pritarta opozicijos iniciatyvai atlikti parlamentinį tyrimą dėl žemės ūkio paskirties žemės koncentracijos vienose rankose.

Komentarai

  • Vargšas chameleono kailyje.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų