Valentino dienos dovana jai (nuotr. Pexels, Antoni Shkraba)

Valentino dienai rinkitės dovanas, kurios suartina

Valentino dienai rinkitės dovanas, kurios suartina

Artėjant šv. Valentino dienai, daugelis ima ieškoti dovanų. Tiesa, kartais dovanos dairomasi paskutinę minutę ir nupirktas daiktas išties nėra nei labai reikšmingas, nei iki galo apgalvotas, džiuginantis. Todėl verta skirti bent kelias valandas prieš šventę ir pagalvoti, kokia dovana galėtų ne tik pradžiuginti, bet ir įkvėpti giliam pokalbiui, o gal net įpūsti santykiams daugiau aistros, atvirumo, intymumo. Štai kelios tokių dovanų idėjos ne tik antrai pusei, bet jums abiem kaip porai. Rinkitės ne tik dovaną, bet ir tai, ko tuomet labiausiai reikia jūsų ryšiui.

Dovanos, kurios stiprina intymų ryšį ir įkvepia daugiau aistros

Santykių ekspertai pastebi, kad nepriklausomai nuo to, kiek laiko pora yra kartu, viena sudėtingiausių temų – intymumas. Išties nedaugelis gali laisvai, be baimės ar nepatogumo kalbėti ir kalbėtis apie tai, kas patinka ar ko trūksta miegamajame. Inicijuoti pokalbį gali būti sunku, tačiau tam taip pat galite pasitelkti dovanas.

Meilės diena tam puikiai tiks – pasiūlykite kartu apsipirkti intymių prekių parduotuvėje, padovanokite miegamojo žaisliukų, puikiai tiks ir seksualūs apatiniai. Jei nedrąsu eiti į erotinių prekių parduotuves, šiandien apsipirkti galite ir patogiai įsitaisę ant sofos. Nesvarbu, ar tai bus miegamojo aksesuarai ar seksualus apatinis trikotažas moterims internetu, dovanas išrinkti antrajai pusei ar išsirinkti jas kartu galite patogiai, būdami namuose.

Dovanos, kurios skatina atviresnius pokalbius

Šiandien yra begalė įvairiausių būdų, kaip galima paskatinti atviresnius pokalbius su antra puse. Tai gali būti elementarus aplinkos pakeitimas arba specialūs žaidimai, skatinantys atviresnius ir įvairesnius pokalbius. Puikus pavyzdys – klausimų ir atsakymų kortelės. Jeigu nepavyksta į gilius pokalbius leistis natūraliai, visuomet galite pasitelkti žaismingus būdus.

Beje, lygiai tas pats ir miegamajame – intymias temas aptarti skatina nauja aplinka, pavyzdžiui, romantiškas savaitgalis sodyboje. Taip pat galite padovanoti, pavyzdžiui, intymių klausimų korteles. Kasdien ištraukite po vieną klausimą ir atsakykite jį – pasikalbėkite arba parašykite savo mintis ant lapo.

Dovanos, kurios suteikia daugiau kokybiško laiko dviese

Šiandien daugelis gyvename gana įtemptu ritmu – nuolat skubame, lekiame. Dėl įtemptos rutinos neretai nukenčia ir kokybiškas laikas dviese, jo lieka vis mažiau. Todėl, gali būti, kad šįmet geriausia dovana – laikas kartu. Pasistenkite pabėgti nuo buities ar bent jau išmaniųjų įrenginių. Pasidovanokite sau kokybišką dieną kartu – išeikite pasivaikščioti, nueikite į masažą ar SPA, pažiūrėkite pokalbį inicijuojantį filmą, niekur neskubėdami pavakarieniaukite.

Ši meilės diena tikrai gali būti ne tik apie blizgučius ir nuotraukas prabangiame SPA. Ji gali būti apie reikšmingus pokyčius, vienas kito atradimą, šimtaprocentinį dėmesį vienas kitam. Apgalvotos dovanos ne tik džiugina, bet ir praturtina, stiprina tarpusavio ryšį. Šiuo atveju – įkvepia romantikos, intymumo, atvirumo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų