Vairuotojui pasivažinėjimas baigėsi areštinėje

Vairuotojui pasivažinėjimas baigėsi areštinėje

Pirmąją savaitgalio dieną netruko sužalotų keliuose. Laimei, apsieita be didesnių traumų ir aukų.

Šeštadienio rytą Panevėžyje „VW Amarok“ vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Audi A6“. Eismo įvykio metu nukentėjo pastarojo automobilio vairuotojas. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje jam nustatytas stuburo kaklinės dalies raiščių patempimas. Vyras išleistas gydytis į namus. Eismo įvykio metu apgadinti ir abu automobiliai.

Prieš dešimtą vakaro avarija įvyko ir Panevėžio rajone. Pirminiais duomenimis, kelyje Kėdainiai-Krekenava-Panevėžys Švedijoje gyvenantis vyras automobiliu „Jaguar F Type“ bandė išvengti susidūrimo su gyvūnu. Pasukęs dešiniau vairą, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje jam nustatyti krūtinės ląstos ir kaklo sumušimai. Jis išleistas gydytis į namus.

Praėjus dvidešimčiai minučių po vidurnakčio dar vienas eismo įvykis įvyko Rokiškio rajone. Neblaivus jaunas vairuotojas, neturėdamas teisės vairuoti, nesuvaldė automobilio „Renault Espace“ ir nuvažiavęs nuo kelio, kelis kartus vertėsi bei atsitrenkė į pakelės medį. Vairuotojui nustatytas 1,37 promilės girtumas. Eismo įvykio metu sužalotas keleivis. Jis pristatytas į Rokiškio priėmimo skyrių ir paguldytas į Traumatologijos skyrių. Automobilis paimtas ir išvežtas saugojimui į automobilių saugojimo aikštelę. Įtariamasis sulaikytas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų