Vairuotojų dėmesiui: eismo sąlygas Panevėžyje sunkina snygis

Vairuotojų dėmesiui: eismo sąlygas Panevėžyje sunkina snygis

Panevėžio miesto savivaldybė atkreipia visų eismo dalyvių dėmesį: dėl prasidėjusio snygio mieste apsunkintos eismo sąlygos, todėl vairuotojų ir gyventojų prašoma būti atidžiais miesto gatvėse.

Nepalankūs keliavimui orai numatomi ir šiąnakt – prognozuojama minusinė temperatūra, tad vairuotojai turėtų atsižvelgti į kelio dangos būklę, rinktis saugų greitį, įvertinti atstumą, ypač dėmesingi turėtų būti tie, kurių transporto priemonės jau yra su vasarinėmis padangomis.
Siekiant užtikrinti saugias eismo sąlygas šiandien popiet į gatves išvažiuos AB „Panevėžio specialus autotransportas“ kelių valymo ir barstymo technika.
Žiemos sezono metu Panevėžio miesto savivaldybė miesto gatves, šaligatvius, skverus prižiūri vadovaudamasi patvirtintu tvarkos aprašu, kuriame nustatyti skirtingi nuolatinės priežiūros reikalavimai pagal lygius. Priežiūros lygiai diferencijuojami atsižvelgus į miesto zoną, kurioje įsikūrę valstybės, savivaldybių institucijos, sveikatos priežiūros, švietimo, kultūros ir kitos įstaigos, gatvės kategoriją, eismo intensyvumą, viešojo transporto eismo intensyvumą, didžiausią leidžiamą važiavimo greitį.
Esant blogoms oro sąlygoms svarbiausia – visų saugumas, tad norint išvengti spūsčių, galimų avarijų, prašoma gyventojų gerai apgalvoti ar vykti yra būtina, o prireikus – kelionei rinktis viešąjį transportą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų