"Sekundės" archyvo nuotr.

Vairuotoją ištikus insultui, automobilis įvažiavo į upę

Vairuotoją ištikus insultui, automobilis įvažiavo į upę

Krekenavos miestelyje vairuotoją ištikus insultui, automobilis įriedėjo į upę.

Nelaimė įvyko antradienį, kelios minutės prieš vidudienį, pačiame Krekenavos centre, greta seniūnijos pastato.

Vienas pirmųjų į nelaimės vietą atskubėjęs Krekenavos seniūnas Vaidas Kaušakys pasakojo, jog tądien miestelio centre prie garažų automobilį plovęs seniūnijos vairuotojas išgirdo smūgį ir riksmą. Išlėkęs iš garažo vyras išvydo į upelį įvažiavusį 2000-ųjų laidos lengvąjį automobilį „Opel Vectra“. Vairuotojas puolė skambinti greitajai. Išgirdęs triukšmą, lauk išlėkė ir seniūnas. Pasak V. Kaušakio, iškviesti Krekenavos ugniagesiai buksyravimo lynu ištraukė automobilį iš upelio. Mašina buvo nuriedėjusi nuo skardžio, bet vandens nepasiekusi.

Anot seniūno, greitosios medikų patarti iki jiems atvykstant nejudinti vairuotojo, žmonės jam tik atsegė saugos diržą ir atlaisvino kvėpavimo takus.

Į įvykio vietą iš Panevėžio atlėkė du greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Vyras išvežtas į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Įtariama, kad jį prie vairo ištiko insultas.

„Žmogus buvo tik pajudėjęs iš vietos, spėjęs nuvažiuoti vos 20 metrų, kai pasidarė bloga. Turėjo sukti į kairę, bet nuriedėjo tiesiai ir į upelį. Gal dar pats sugebėjo automobilį sustabdyti“, – svarstė V. Kaušakys.

Šoką patyrė ir kartu važiavusi žmona.

Pasak seniūno, į nelaimę patekusi pora gyvena gretimame kaime, su reikalais lankydavosi seniūnijoje.

„Kai paskutinį kartą vyrą mačiau, atrodė žvalus, bet nematomų sveikatos problemų dažnas gali turėti“, – svarstė V. Kaušakys.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų