I. Stulgaitės-Kriukienės nuor.

Izoliuotus vaikus sotino pasenusiais produktais

Izoliuotus vaikus sotino pasenusiais produktais

Amoralu, gėdinga ir netoleruotina – pasibaisėjo Panevėžio lopšelio-darželio „Vyturėlis” izoliacijoje esančių vaikų tėvai, išvydę, kuo bandyta pasotinti jų atžalas.

Nemokamą maitinimą gaunančių darželinukų tėvams išdalyti produktai, kokių į burną nedrįstų dėti net suaugusieji: seniai pasibaigusio galiojimo sultys, jogurtai ir net pasenusi mėsa.

Tyrimą dėl šeimoms išdalytų senienų savo ruožtu pradėjo ir darželio steigėjos Savivaldybės Švietimo skyrius, ir maisto inspektoriai.

Visą straipsnį skaitykite sausio 5 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Gaila,kad dėl šio incidento nukentėjo silpniausias žmogus-sandėlininkė.Juk tikrai niekas nevyko be direktorės kaltės.Bet gi valdžia niekada neatsako.Visada kaltė menkiausiems suverčiama.

  • panevezio svietimo skyriu tai ir senai jau laikas pakratyti, kokiu tik ten specialistu nepridarbinta o skyriaus vedejas tai aplamai ,,asmenybe“))))

  • ..šunys loja-karavanas eina

  • Pagal naujas recepturas gaminamas toks jovalas vaikams. Kaip tyli tevai mokedami pinigus. Vaiksto vaikai alkani. Viskas verciama lauk. Idomu kaip ŚGP tvarkoma, kur deda tuos lauk metamus kiekius.

  • zriruZ

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų