Vaikų vasaros stovykloms – papildomos lėšos

Vaikų vasaros stovykloms – papildomos lėšos

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad moksleivių tėveliai jau gali rinktis patinkančias vaikų vasaros stovyklas. Norintys rezervuoti vietą stovykloje, turėtų kreiptis tiesiogiai į stovyklų organizatorius kontaktais, nurodytais stovyklų aprašymuose. Stovyklų sąrašą rasite ČIA.

„Šiemet dėl pandemijos atšaukta vasarą turėjusi vykti Moksleivių dainų šventė, tad džiaugiamės, kad švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus įsakymu sutaupytos lėšos skirtos papildomoms vaikų vasaros stovykloms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms“, – sako Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius. Pinigai savivaldybėms paskirstyti pagal vaikų skaičių.

„Panevėžiui atiteko papildomi 83 tūkst. 200 Eur. Šiemet skyrus daugiau lėšų, galimybę stovyklauti turės daugiau mūsų mokinių, tad kviečiame vaikų vasaros stovyklų organizatorius suskubti ir teikti papildomas ar naujas paraiškas“, – teigia Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Vaikų vasaros stovyklų organizatoriams, kilus papildomiems klausimams kreiptis reikia į Švietimo skyriaus vyr. specialistę Audronę Bagdanskienę tel. (8 45) 501 380 arba el. paštu audrone.bagdanskiene@panevezys.lt.

Jeigu tęstųsi karantinas, stovyklose būtų būtina užtikrinti sveikatos saugos reikalavimus: edukacinėse programose turi dalyvauti tik sveiki vaikai, turi būti laikomasi vaikų grupių izoliacijos principo, kad vaikai nuolatos dalyvautų tos pačios grupės veiklose ir išvengtų skirtingų grupių kontakto tiek patalpose, tiek lauke. Vengtinas kontaktas su pašaliniais, veiklose nedalyvaujančiais asmenimis, o jeigu to padaryti neįmanoma, būtina riboti kontakto laiką. Taip pat turi būti sudarytos sąlygos vaikų ir darbuotojų rankų higienai, vėdinamos patalpos, dezinfekuojami dažnai liečiami paviršiai. Jeigu vaikai maitinami, neorganizuojamas maitinimas švediško stalo principu. Jeigu vaikai valgys bendrose patalpose, į valgyklą jie turėtų ateiti po vieną grupę pagal iš anksto sudarytą grafiką, pavalgius patalpas būtina išvėdinti ir išvalyti.

Komentarai

  • Didžiosios partijos gaunančios tūkstantines valstybės dotacijas galėtų save pareklamuoti per vaikų stovyklas.Vaikai labai nori stovyklų. Pav: savivaldybės parama,partijos parama,ir vaiko lėšos puikiausiai padėtu suburti stovyklą. Aš tai dar kviesčiau kariūnų paramos,jų vadovų .Aplink miestą pilna sodybų yra, kariūnų batalionas yra ,vaikų yra.Vadinas reikia tik noro ir kažkiek organizacinio darbo ir Panevėžys suskambėtu

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų