I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Vaikų vakcinavimas – vėžlio žingsniu

Vaikų vakcinavimas – vėžlio žingsniu

Naujus mokslo metus nemaža dalis mokinių Panevėžio mieste ir rajone pradės neskiepyti. Vyresniųjų klasių gimnazistai, regis, vakcinos nuo COVID-19 ne itin bijo, o štai 12–13 metų vaikų vakcinacija žymiai vangesnė.

Artėjant rugsėjo 1-ajai, Statistiko departamentas suskaičiavo, kaip šalies šeimos sureagavo į valdžios raginimą vakcinuoti savo atžalas nuo 12 iki 18 metų. Rengiant tokią statistiką, duomenys surinkti iš beveik 2000 švietimo įstaigų, kurias lanko apie 171 tūkst. tokio amžiaus mokinių.

Vakcinacijos tendencija tarp nepilnamečių, pasak statistų, aiški – daugiausia skiepijosi vilniečiai. Panevėžys šioje analizėje – per viduriuką.

„Panevėžio mokyklos skiepijasi vidutiniškai: geriau vyresnių klasių mokiniai ir  didžiųjų, prestižiškesnių mokyklų vaikai. Jaunesni moksleiviai vakcinuojasi vangiau“, – rezultatus Aukštaitijos sostinėje apibendrino Statistikos departamento Statistikos sklaidos ir komunikacijos skyriaus specialistė Birutė Stolytė.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 31 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Žudyti savo vaikus…

  • Xxx.Kad po tos vakcinos kiek žmonių dejuoja, kad nebera sveikatos.Širdies durimai, greitas pavargimas, energijos stoka, mieguistumas, regos susilpnejimas ir t.t. ir ko ten prileido? O kas už tai atsakys? Nieks!!!

    • O kiek zmoniu mire BE tos vakcinos? Ir kiek dar mirs? O kas uz tai atsakys? Tu!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų