Vaikų kambario atnaujinimas – kaip jį paruošti paaugliui?

Vaikų kambario atnaujinimas – kaip jį paruošti paaugliui?

Svarstote, kaip sumaniai pritaikyti vaiko kambarį paaugliui? Interjero dizaineriai siūlo dairytis tvirtų baldų ir naudingų funkcijų. Keli gerai apgalvoti sprendimai leis transformuoti patalpą investuojant kuo mažiau laiko ir finansų. Sužinokite, ką šioje patalpoje akcentuoja specialistai.

Pagrindinės investicijos

Visų pirma, apžvelkite pagrindinius baldus – kuriems pakaks kūrybiško prisilietimo, o kuriuos metas keisti. Svarbiausi čia, be abejonės, pagrindiniai baldai:

  • lova;
  • ergonomiškas čiužinys;
  • erdvi spinta.

Net jei lova transformuojama, greičiausiai teks keisti čiužinį. Įvertinkite paauglio sveikatą, laikyseną, galbūt naujai atsiradusius kokybiško poilsio iššūkius. Ergonomiški vaikiški čiužiniai prisitaikys prie pasikeitusio ūgio, svorio, galiausiai, miego įpročių.

Turimą spintą galite perdažyti ir tiesiog papildyti vienų durų spintos komplekto dalimi, talpia komoda, pastatomomis lentynomis.

Funkcionalios detalės

Kalbant apie talpius baldus, šie ne tik sukuria daugiau vietos įvairiems daiktams, bet ir leidžia kurti produktyvią erdvę. Gerai pagalvojus, juk būtent paauglio kambaryje atsiranda nauja zona, skirta efektyviam mokymosi procesui. Tam, kad kambaryje neįsivyrautų tiek bendrą vaizdą, tiek susikaupimą prastinantis „triukšmas“, pasistenkite išlaikyti uždarų ir atvirų talpų balansą.

Kaip maksimaliai išnaudoti mažą erdvę? Integruokite sumanius sprendimus ir išnaudokite visas tuščias erdves:

  • vietą po lova;
  • komodos, spintos ir lentynų paviršius;
  • durų paviršius (kabliukai ant šių puikiai laiko kuprines, švarkus).

Galiausiai, interjero dizaineriai skatina pažvelgti plačiau – pasitelkti ne tik horizontalų, bet ir vertikalų planavimą. Sienos gali laikyti tiek knygų lentynas, tiek pakabinamas spinteles, net dviratį , riedučius ar muzikos instrumentus.

Spalvinės paletės pritaikymas

Kalbant apie spalvų paletę, čia neretai sprendimas perleidžiamas kambario savininkui. Vis dėlto, žvelgiant tiek į susikaupimo aspektą tiek į ilgalaikių sprendimų perspektyvą, rekomenduojama foną išlaikyti neutralų. Šiuo atveju fonas – sienų, pagrindinių korpusinių baldų ir lovos spalva.

Savitumą atskleidžiančios detalės ir pozityvios spalvos – neatsiejama paauglio erdvės dalis. Neutralus fonas bus drobė eksperimentams ir kūrybai. O kai ateis noras atsinaujinti, procesas bus kur kas paprastesnis nei keičiant viską.

Pasiruošę leistis į nuostabų visos šeimos nuotykį? Pradėkite nuo kokybiško pamato, kuris leis sukurti tiek įdomiam laisvalaikiui, tiek kokybiškam poilsiui ir produktyviam mokymosi procesui pritaikytą oazę.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų