Aiškinamasi, kodėl atsilupo vaikų aikštelės „grindinys“. Neatmetama, kad danga buvo specialiai nudrėksta prašalaičių, nes nelikę jos atplaišų. P. Židonio nuotr.

Naujai vaikų žaidimų aikštelei prireikė remonto

Naujai vaikų žaidimų aikštelei prireikė remonto

Nepraėjo nė metai, kai Panevėžiui naudotis atiduotas atnaujintas Kultūros ir poilsio parkas, o rangovams jau tenka taisyti, ką dar visai neseniai įrengė.

Vaikų itin lankomos žaidimų aikštelės danga suplyšo ir nusilupo. Už ją atsakingi rangovai savo darbui davė garantinį laikotarpį, tad per savaitę pažadėta viską sutvarkyti.

Nuotraukos su apgadinta vaikų žaidimų aikštelės danga išgražėjusiame Panevėžio kultūros ir poilsio parke pirmiausia pasirodė internete šią savaitę. Komentatoriai svarstė, ar čia neseniai atliktų darbų brokas, ar tiesiog piktadariams rankos panižo.

Parką prižiūrinčios bendrovės „Panevėžio specialus autotransportas“ laikinas Miesto tvarkymo skyriaus vadovas Sigitas Vainauskas spėja, kad danga galėjo ir per greitai susidėvėti, nors turėjo tarnauti ilgiau. Visgi jis neneigia, kad ir patys parko lankytojai kartais elgiasi itin neatsakingai su miesto turtu, pasitaiko vandalizmo atvejų.

„Parką atnaujinant, šitą guminę dangą buvo specialiai išlieję mūsų subrangovų įmonė. Dangai duotas garantinis penkerių metų terminas, ji bus sutvarkyta tikriausiai dar per šią savaitę“, – patikino projekto rangovės bendrovės Panevėžio statybos tresto filialo „Gerbusta“ direktorius Kęstutis Kastrickas.

Anot jo, kol kas aiškinamasi, kodėl atsilupo vaikų aikštelės „grindinys“. Neatmetama, kad danga buvo specialiai nudrėksta prašalaičių, nes nelikę jos atplaišų.

Įgyvendinant Kultūros ir poilsio parko modernizavimo projektą sutvarkyta visa 39 hektarų teritorija. Parko rekonstrukcija, suteikusi šiai miesto teritorijai gyvybės, kainavo 3,67 mln. eurų. Iš jų apie 2,87 mln. – europinė parama ir valstybės finansavimas, kita dalis – Panevėžio savivaldybės indėlis.

Projektas miesto gyventojams atiduotas praėjusių metų pabaigoje.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų