G. KARTANO nuotr.

Vagys nepalieka ramybėje gražuolių meškiukų

Vagys nepalieka ramybėje gražuolių meškiukų

Panevėžyje, J. Basanavičiaus gatvėje, kepyklėlės įėjimą puošiantys gražuoliai meškinai vos per porą savaičių jau trečią kartą tampa vagių taikiniu.

Policijos paviešintas vaizdo įrašas, kuriame matyti vyras, tempiantis du pliušinius meškinus, socialiniuose tinkluose sukėlė ažiotažą.

Po vieną dekoratyvinį meškutį nuo kepyklėlės fasado pagrobta naktį į trečiadienį ir naktį į ketvirtadienį. Vagys meškinus draskė ir gruodžio viduryje.

Verslininkės apie vaikystę primenančių mielų dekoracijų vagystę pranešė policijai.

Šioji kol kas vagies nesučiupo, tačiau kreipėsi į visuomenę pagalbos. Mat pareigūnų paviešintas miesto kamerų užfiksuotas vaizdas, kuriame matyti, kaip jaunuolis tempia du meškinus, žaibiškai išplito socialiniuose tinkluose.
Viena iš kepyklėlės savininkių Gedvilė skaičiuoja, kad nuo gruodžio vidurio jau pavogti penki meškinai, didžiausias – maždaug 170 cm. Dar vieną tokį milžiną verslininkės rado nudrėkstą nuo įėjimo ir numestą prie durų. Verslininkės teigimu, mažiausio meškučio kaina siekia 60 eurų. Milžinų viršija ir 150 eurų.

Kol kas į namus sugrįžo tik vienas iš pavogtųjų.

Po vagystės gruodžio viduryje kepyklėlės savininkėms viena iš klienčių atsiuntė nuotrauką labai panašaus meškučio, palikto Vilties gatvėje ant suoliuko daugiabučio namo kieme. Verslininkės nuvykusios iš tiesų atpažino savąjį meškutį.

Kepyklėlės šeimininkės atnaujino įėjimo papuošimą vietoje pavogtųjų nupirkusios naujus meškius.

Pasak Gedvilės, kolektyvas svarsto, jog kitąmet dekoracijas teks parinkti mažiau patrauklias vagims.

„Puošime tikrai, bet kaip – kitas klausimas. Kai kabinome meškučius, pasitikėjome panevėžiečiais. Nemanėme, kad gali taip užkliūti. Bet negalime visų panevėžiečių į vieną dėžę sumesti. Jei taip elgiasi vienas ar keli, nereiškia, kad visas Panevėžys toks. Tikimės, kad su mūsų meškučiais bent jau gražiai elgiamasi“, – kalbėjo Gedvilė.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų