ASOCIATYVI „SEKUNDĖS“ ARCHYVO nuotr.

Vagys „išrengė“ traktorių, nugvelbė kirvį ir aukų dėžutę

Vagys „išrengė“ traktorių, nugvelbė kirvį ir aukų dėžutę

Stambiausia vagystė pastarąją parą įvykdyta Kupiškio rajone, tačiau ilgapirščiai siautėjo po visą apskritį susigundydami net menkiausiu grobiu.

Šeštadienį 8.45 val. Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie Kupiškio rajono Čiovydžių kaime apvogtą traktorių.

Miške stovėjusiam įmonei priklausančiam ,,Belarus-892“ vagių padarytą žalą pastebėjo darbuotojas. Pavogtos dvejos galinės padangos su ratlankiais, hidraulinis skirstytuvas, skirstytuvo manipuliatorius, rotorius, krovimo žnyplės, 40 litrų hidraulinio tepalo, išilginė jungiamoji varomoji ašis, du raktų komplektai, vienas veržliarakčių komplektas, keturios ledinės lempos. Iš rakinto traktoriaus salono pavogtas starteris, iš degalų bako – 15 litrų dyzelino, iš rakinamos dėžės – du akumuliatoriai. Nuostolis dar tikslinamas.

Tą pačią dieną negyvenamos sodybos Kupiškio rajono Tuitų kaime savininkas pranešė trečiadienį pastebėjęs, kad į jo nuosavybę buvo įsibrauta. Iš sodybos virtuvės kažkas pavogė ketaus viryklės kaitlentę su ringėmis, metalinį laužtuvą, kirvį. Nuostolis – 40 eurų.

Aplankė vagys ir negyvenamą sodybą Pasvalio rajone, Vidubalės kaime. Kaip pranešta policijai, čia iš ūkinio pastato pavogta statybinė mediena, rąstai, viengubo bei dvigubo pjovimo lentos. Nuostolis – 810 eurų.

Šeštadienį 16.10 val. jau Panevėžyje, S. Daukanto gatvėje, maisto prekių parduotuvėje, du nežinomi vaikinai nuo šaldytuvo stvėrė aukų dėžutę ir pasišalino. Nuostolis tikslinamas.

Dar po geros valandos į pareigūnus kreipėsi Amerikos gatvėje gyvenanti panevėžietė, tąryt pastebėjusi, jog pavogtas lauko terasoje stovėjęs supamas krėslas ir dvi pintos kėdės. Nuostolį moteris įvertino 280 eurų.

Sekmadienio naktį, 1.20 val., Kupiškio rajono gyventoja pranešė apie Subačiuje, Biržų gatvėje, stovintį, įtariama, vogtą automobilį „Audi 80“. Patikrinus, informacija pasitvirtino. Įtariamieji – 1994-aisiais ir 1941 metais gimę vyrai – sulaikyti.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų