Vagys garažą lankė du kartus

Vagys garažą lankė du kartus

Ilgapirščiai vėl įsisuko į apskrities sodybų ūkinius ir kitus pastatus – grobio ieškančiųjų spynos nesulaiko.

Šeštadienio pavakare, apie 16.30 val. Biržų rajono gyventojas pranešė, jog ankstų lapkričio 30-osios rytą iš jam priklausančio garažo Satkūnų kaime numušus pakabinamą spyną pavogtos plastikinės talpos, benzinas, žymėtas dyzelinas, metalinis priekabos laikiklis, šienapjovės peilių laikikliai. Gruodžio 1-osios rytą iš to paties garažo vėl tokiu pat būdu išnešta 100 litrų žymėto dyzelino. Nuostolis – 144 eurai.

Taip pat šeštadienį, apie 11.30 val. į policiją dėl panašios vagystės kreipėsi jau nuosavybės Kupiškio rajone savininkas. Vyras pranešė, kad per pastarąsias dienas nuo Kūčių ryto kažkas išplėšė ūkinio pastato Kinderių kaime pakabinamą spyną ir pavogė keturias automobilio žiemines padangas su ratlankiais, kauptuką „Fiskars“, radijo imtuvą VEF.  Nuostolį nukentėjusysis įvertino 110 eurų.

Panevėžyje tuo metu proga pasinaudojo automobilių vagys. Vakar apie 13 val. jie iš Aukštaičių gatvėje stovėjusio neužrakinto „Chrysler Voyager“ pavogė 51-erių savininko rankinę. Šioje buvo įvairūs dokumentai ir piniginė su grynaisiais. Nuostolis – 300 eurų.

Komentarai

  • Paskui staugia ant viso miesto – tupi apsauginiai. Cia gi vagiu remeju darbas. Kur ta ju irasu studija.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų