("Delfi“ nuotr.)

Vagišių reidas Molainių kaime

Vagišių reidas Molainių kaime

Sekmadienio vakarą ilgapirščiai įsisuko į Molainių kaime esančią Alyvų gatvę. Čia apvogti net trys namai.

Visų jų savininkai į policiją kreipėsi tuo pačiu laiku, nes iki įvykių jie buvo išvykę kartu.

Vakar apie 22 val. sugadinę pirmo aukšto lango rėmą vagys įsibrovė į 63-ejų vyro būstą. Šeimininkas pasigedo papuošalų, 2850 dolerių ir alkotesterio.

Tuo pačiu metu vagystę savo namuose pastebėjo ir 51-erių moteris. Ji rado atidarytas seifo suris. Vagių grobis moters namuose įvertintas 3610 eurų.

Nuo neprašytų svečių nukentėjo ir Alyvų gatvės 41-erių gyventojas. Grįžęs namo jis nerado piniginės su 200 eurų.

„Galima numanyti, kad vagystė – iš anksto suplanuota. Visi nukentėjusieji iki vakaro buvo kartu. Grįžę jie rado apšvarintus namus“, -–sakė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Rasa Meištė.

Įvykis tiriamas.

Tos pačios dienos rytą į policiją kreipėsi 24-erių vyras. Jis pranešė, kad atvykęs į S. Kerbedžio g. esančią automobilių plovyklą pastebėjo išdaužtą plovyklos lango stiklą ir išplėštą kavos aparatą bei kasos aparatą. Vagys paėmė 65,50 euro.

Apie pietus pagalbos prireikė 34-erių panevėžiečiui, kuris rado apvogtą automobilį „BMW“. Jo viduje šeimininkas pasigedo multimedijos, vairo ir spidometro.

Nuo vagišių sekmadienį nukentėjo ir pasvalietis. Vyras policijai pranešė, kad rado atrakintas klėties duris, o viduje nebebuvo keturių benzininių pjūklų. Nuostolis – 450 eurų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų