V. Čmilytė-Nielsen: Č. Olševskis informavo, kad atleido Z. Jedinskį

V. Čmilytė-Nielsen: Č. Olševskis informavo, kad atleido Z. Jedinskį

Regionų frakcijos parlamentaras Česlavas Olševskis pranešė atleidęs savo patarėją Zbignevą Jedinskį, skandalingai pasisakiusį, esą Lenkija turėtų palikti Europos Sąjungą ir NATO bei megzti ryšius su Rusija.

Apie tai informavo Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Č. Olševskis informavo, kad jis atleido Jedinskį. Teisingas žingsnis, o kiek tai paveiks Z. Jedinskio įtaką partijoje, pamatysime“, – savo feisbuko paskyroje rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Dar trečiadienio rytą Seimo pirmininkė pareiškė nusivylimą, esą tai „ciniškas paradoksas“, kad Č. Olševskio patarėjas Z. Jedinskis gauna atlyginimą iš Lietuvos biudžeto.

„Z. Jedinskis taip pat vis dar – Seimo nario Č. Olševskio padėjėjas Seime. Gana ciniškas paradoksas, kad karo metu ne tik atvirai prieš ES ir NATO pasisakantis, bet ir Rusijoje ateitį įžvelgiantis žmogus gauna atlyginimą iš Lietuvos biudžeto. Deja, kaip ir sakiau, – priversti Č. Olševskį atleisti savo patarėją aš, kaip Seimo pirmininkė, negaliu. To negali ir Seimo valdyba“, – feisbuke rašė Seimo pirmininkė.

Anot V. Čmilytės-Nielsen, LLRA-KŠS iki šiol neužėmė aiškios pozicijos, mėgindama „užpudruoti“ skandalingą situaciją.

„Kiekvienas Seimo narys yra ne tik suaugęs ir savarankiškas asmuo, jis yra ir priesaiką valstybei davęs politikas. Ir tik jis sprendžia, ką įdarbinti savo padėjėjais ir kada juos atleisti. Nebent padėjėjai peržengtų Baudžiamojo kodekso ribas. Ar tai padėtų padaryti VSD informacija, situacijos įvertinimas? Luktelkim jų sprendimo, tada ir pamatysime“, – pridūrė ji.

„Kaip bebūtų, akivaizdu, kad partija šią skandalingą situaciją kol kas tik pamėgino užpudruoti, vengdama aiškios ir tvirtos pozicijos. Tai ir leidžia manyti, kas iš tiesų priima sprendimus šioje partijoje“, – teigė Seimo pirmininkė.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Tokius šūdžius kaip šis Jedinskis ( asocijuojasi su Jedinstvo ) reiktų viešai Lukiškių aikštėje nuplakt , kad kitiems panašiai besielgiantiems , nekiltų noras pakartoto jo sapaliojimų . Kažin , kur padleckiukas , ko taip aptilęs putlerfašistukas ?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų